stat
Impreza już się odbyła

Skarby Hrabiego przedstawienie dla dzieci

Z wielką przyjemnością informujemy o premierowym przestawieniu dla dzieci pt. "Skarby Hrabiego", na które chcielibyśmy Państwa zaprosić, a które odbędzie się w naszej siedzibie (Dom Rzemiosła w Gdyni ul. 10 Lutego 33) 1-go maja br.

sie 22

niedziela, godz. 14:00

Pruszcz Gdański,
bilety 45 zł
ulgowy 35 zł
sie 22

niedziela, godz. 14:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
Wstęp wolny
To kolejne, po "Sztuczkach malarskich" przedstawienie w formie teatru jednego aktora autorstwa Anny Miller i w jej wykonaniu. Tym razem skierowane jest ono głównie do młodszego widza (6+), jednak jego treść, przesłanie oraz żywiołowa forma trafią zapewne także do dorosłego odbiorcy, podobnie jak prezentowane już Państwu "Krawiec pani Mani" czy "Psoty Kłopoty" tej samej autorki.

Główną postacią 45-cio minutowego przedstawienia jest Krasnal czytający i... odgrywający dzieciom bajkę o tajemniczym skarbie pewnego Hrabiego oraz o jego gosposi, która postanawia za wszelką cenę odkryć tytułowy skarb. "Schowany pod miotłą", "ukryty za komodą" krasnoludek, naoczny świadek wydarzeń w domu pana Hrabiego - w barwny i ekspresyjny sposób przedstawia historię rodzącej się przyjaźni dwojga zupełnie różnych ludzi, której efektem jest... nowa książnica dla wszystkich.

Związane z tym zabawne a zarazem wzruszające perypetie bohaterów, dzięki następującej ciągłej zmianie nastrojów i tempa akcji wciągają młodego odbiorcę do emocjonalnego uczestnictwa w przekazie przedstawienia. "Skarby Hrabiego" swoją treścią i przesłaniem mogą przysłużyć się popularyzacji wśród dzieci i dorosłych czytelnictwa książek a co za tym idzie także... korzystania z bibliotek.

Zainteresowane osoby prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc: tel. 732309687, 503684294 (ilość miejsc ograniczona)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.