• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Skankan vs. De Łindows | PunkoSka Rockets Tour 2023

Zimowo-wiosenna trasa koncertowa "PunkoSka Rockets Tour" obejmie 12 koncertów w Polsce i będzie to okazja do świętowania 30-lecia zespołu Skankan oraz 20-lecia De Łindows!

cze 18

niedziela, godz. 20:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 5

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 255 - 555 zł
Kup bilet
SKANKAN
Skankan - polska legendarna grupa grająca muzykę z nurtu ska, reggae i rock'n'rolla, założona w Sosnowcu. W styczniu 1993 roku uformował się pierwszy skład zespołu. Zespół miał wystąpić tylko jeden raz na sosnowieckim finale WOŚP. Entuzjazm publiczności jednak utwierdził muzyków w przekonaniu, że jednak warto kontynuować tę przygodę. Po roku prób Skankan stał się pociskiem muzyczno-rozrywkowym, serwującym dawkę pozytywnej energii ska, reggae i rocknrolla. Przez kolejne lata gatunki te przenikały się ze sobą, tworząc niepowtarzalny klimat i charakter Skankana. Zespół inspirował się brytyjskimi legendami (np. Madness, The Specials, The Clash), czerpał z jamajskich tradycji reggae, osadzonych w latach 60. XX wieku, i drugiej fali ska napływającej wówczas do Europy. Żywiołowe koncerty, chwytliwe teksty pisane lekkim piórem i energetyczna sekcja dęta sprawiły, że zespół zyskał uznanie publiczności. Skankan niezmiennie zaskakuje i zaraża pozytywną energią na koncertach.
www.fb.com/kankanska
www.instagram.com/kankanska
No Regrets https://youtu.be/73GnOHq6KP0
Stado muszek https://youtu.be/9z8oQolWLmg
Dziewczyny https://youtu.be/eWOk3NhyuJg
Punk'o'Ska https://youtu.be/GUB28AqwTIs

rock / punk - koncerty w Trójmieście


DE ŁINDOWS
De Łindows powstał w Katowicach w 2002 roku. Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji. Występowali m.in. na takich festiwalach jak: Przystanek Woodstock/Pol'and'Rock Festival (zagrali tam trzykrotnie), B-Festival, Jarocin, Punk Island (SK), Underground Fest (SK), Keltska Noc (CZ), Hajnówka Rock Festival, Punk Fest, Czad Festiwal gdzie zagrali obok The Offspring, Billy Tallent czy Antiflag, Trasa Punky Regge Live. W 2018r. 2019r. i 2022r wystąpili na "Pomarańczowej Trasie" zespołu Kult. Zespół w 2022r. został zaproszony do Antyradia gdzie promował nowa płytę grając koncert na żywo.
www.fb.com/delindows
www.delindows.bandcamp.com
www.youtube.com/DeLindows1

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
 • Przedsprzedaż
  50 zł
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż)/ 60 zł (w dniu koncertu na bramce). Kwota 10 zł do wykorzystania na barze.

Opinie