stat

Sisterhood vol. 2 - Święto Kobiet!

  • sobota, 31 lipca, godz. 19:00
  • Lokalizacja
    Letnia Scena Blues Clubu, Zawiszy Czarnego 1
  • Bilety
    wstęp wolny

Serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie muzyczne jakim jest druga edycja koncertu Trójmiejskich wokalistek "Sisterhood vol. 2 - Święto Kobiet!".

Podczas gdyńskiego święta kobiecych głosów usłyszymy artystki z regionu, które są zarówno doświadczonymi wykonawczyniami z wielkim dorobkiem jak i znajdują się dopiero na początku swojej drogi muzycznej.

blues - koncerty w Trójmieście


Każda z zaproszonych wokalistek zaśpiewa dwa utwory, które stanowią dla nich inspiracje lub które po prostu bardzo lubią!

Skład:
JOANNA BIELAWSKA (Asia i Koty, Shyness)
MAJA DOMACHOWSKA (Kwiaty)
MONIKA FORTUNIAK
JOANNA KNITTER
AGNIESZKA ORZECHOWSKA (drewnofromlas)
WIOSNA WIOSNOWSKA
HANNA WOŹNIAK
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)


MUZYCY TOWARZYSZĄCY:
Michał Miegoń (Kiev Office)
Michał Młyniec (St. John)
Krzysztof Stachura (Bielizna)
Michał Tarkowski (State Urge)

Pandemia pokrzyżowała plany - Muzyczne Święto Kobiet miało odbyć się marcu z okazji Dnia Kobiet - ale to nic straconego - 31 lipca widzimy się w gościnnych progach Letniej Sceny Blues Clubu!
Formuła wydarzenia "Sisterhood" zakłada integracje, improwizacje oraz inspiracje - spotkanie artystek reprezentujących różne gatunki i połączenie różnych muzycznych światów to okazja do wzajemnego poznania się, kreatywnego dialogu z muzyczną tradycją żeńskiej wokalistyki i wreszcie do niepowtarzalnych, osobistych wykonań utworów ważnych dla artystek.

To już druga edycja wydarzenia, którego pierwsza odsłona odbyła się 06.03.2020 w gdyńskim klubie Desdemona. Inicjatorką i pomysłodawczynią wydarzenia jest gdyńska wokalistka Aleksandra Kobiela.
sie 5

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet

w każdy poniedziałek (do 27.09), godz. 21:00

Sopot,
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.