stat
Impreza już się odbyła

Siódme urodziny Pułapki!

Zapraszamy na najważniejszą imprezę tego sezonu, w sobotę 8 sierpnia świętujemy siódme urodziny Pułapki.

Przyspieszone bicie serca, ekscytacja, lekki niepokój a na koniec euforia - co roku przeżywamy ją na nowo, bo urodzinowe imprezy w Pułapce są szczególne. Ten rok jest zdecydowanie inny niż pozostałe, za nami dużo stresów i problemów, a przyszłość wciąż niepewna, dlatego dziś prosimy Was jeszcze serdeczniej, żebyście wpadli świętować z nami. Na jeden wieczór zapomnijmy o wszystkich problemach!

Jak co roku o oprawę muzyczną zadba DJ - będzie to nasz niezawodny i kochany Trojak Weltmeister. Z kranu poleje się uwarzone w zgodzie z pabianicką tradycją i tylko z najlepszych składników urodzinowe piwo. Tym razem Browar Ziemia Obiecana przygotował dla nas kwaśne IPA. Piwa specjalne i szczególne zapewni paraBrowar Monsters oraz Browar (IPKA)rtezan. Na kranach spodziewajcie się wielu nowości, klasyków i sztosów. Około północy, jak co roku, rozdzielimy przepyszny tort.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.