• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Single Party

Organizator cyklu taneczno-muzycznych imprez Single Party (singleparty.pl) zaprasza wszystkich chętnych singli do nawiązywania znajomości i dobrej zabawy. Wydarzenie się się odbędzie się w ścisłym centrum Sopotu w lokalu tanecznym Story Sopot.

cze 3

piątek, godz. 21:00

bilety 15 zł
cze 4

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 20 zł
Szukasz kogoś wyjątkowego? Przyjdź na imprezę dla singli, a być może poznasz taką właśnie osobę. Specjalną atrakcją naszych imprez jest wybór symbolizującej opaski. Odnajdź się dzięki opasce odpowiedniego koloru:
Czerwony: kolor miłości - dla szukających swojej drugiej połówki
Zielony: szukam przygody - kolor zabawy dla singli chcących zaszaleć
Niebieski: zajęty - oznacza brak zainteresowania szukaniem nowego towarzystwa

Dlaczego warto uczestniczyć w imprezach dla singli?
Ponieważ to prosty, szybki, przyjemny i bardzo skuteczny sposób na poznanie nowych interesujących osób, o takich samych oczekiwaniach, jak Twoje!

W związku z Panującą sytuacją pandemiczną zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży oraz zaznaczania w trackie sprzedaży informacji na temat tego, czy się jest szczepionym przeciwko Covid. Działamy zgodnie z restrykcjami. Tylko bilet zakupiony w przedsprzedaży daje ci gwarancję uczestnictwa w wydarzeniu. W przypadku wprowadzenia całkowitego zakazu spotkań społecznych i imprez wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin bez możliwości zwrotu wcześniej zakupionego biletu. Bilety zakupione online można okazać na wejściu w telefonie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.