stat
Impreza już się odbyła

Siła pasji - Kobiety z pasją

Siła pasji! Kobiety z pasją! to autorski projekt Patrycji Brendler, mający na celu promocję aktywności, rozwoju i przedsiębiorczości kobiet.

Projekt, który posiada formułę cyklicznego wydarzenia, będzie realizowany dwa razy do roku aby zainspirować i zmotywować do dalszego działania ambitne, pracowite, silne i pełne pasji Kobiety z regionu Trójmiasta. Projekt ten jest również formą podziękowania i wyróżnienia Kobiet, które dołączyły do grona Kobiet o sile pasji, i które są przykładem dla innych, że pasja, determinacja i konsekwencja - doprowadzą nas tam gdzie tego chcemy i o czym marzymy.

Pierwsza część wydarzenia, to spotkanie i wywiady z uczestniczkami, które opowiedzą o swojej sile pasji, o swoim pomyśle na siebie i drodze, którą przeszły aby móc realizować swoje marzenia oraz o dalszych własnych planach i rozwoju.

Druga część wydarzenia, to sesja zdjęciowa wszystkich uczestniczek w wykonaniu COOLARTPRODUCTION Jagoda i Michał Mitroszonek.

Koncepcja sesji fotograficznej, ma na celu ukazanie indywidualnej siły, kobiecości oraz zewnętrznego i wewnętrznego piękna każdej z Kobiet.

O wizerunek uczestniczek zadbają młodzi mistrzowie fryzjerstwa, makijażu i stylizacji - uczniowie gdańskiego Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku. Zaproszenie do współpracy młodych adeptów sztuki, stanowi formę podziękowania i wyróżnienia najbardziej ambitnej, pracowitej i zaangażowanej we własny rozwój młodzieży.

Inauguracja SIŁY PASJI ! KOBIETY Z PASJĄ ! odbędzie się w dwóch etapach:

I etap wydarzenia 10.09.2019:

1. Agnieszka Babicz - Stasierowska - aktorka i śpiewaczka wielu scen muzycznych i estradowych
2. Anna Kunicka - trenerka biznesu i rozwoju osobistego, wykładowca akademicki i autorka bloga: Żyj niespiesznie.
3. Małgorzata Jarosławska - projektantka, właścicielka autorskiej pracowni projektowania i szycia Agutti
4. Elżbieta Miler - prezes firmy Wadamed, jednej z największych firm w Polsce w branży farb przemysłowych i okrętowych
5. Joanna Grądziel - specjalista ds. planowania finansowego w Firmie Prudential
6. Justyna Julia Chrzanowska - fotografka i graficzka, właścicielka kreatywnego Studia JUSTART

II etap wydarzenia 16.09.2019:

1. Joanna Jagiełło - właścicielka i organizatorka największych na Pomorzu Targów Ślub i Wesele - Weselnik
2. Anna Czarnowska - producentka filmów reklamowych, fabularnych i reportażowych, zawodowo związana z Galerią Sztuki w Trójmieście
3. Katarzyna Pilczuk - dyrektor Agencji Prudential, ekspert ds. ubezpieczeń, należąca do grona najlepszych doradców na świecie
4. Iwona Wirkus - Romanowska - dyrektor Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku
5. Joanna Marcinkowska - menager zespołu sprzedawców w sieci salonów
Pomysłodawczyni i realizatorka projektu:
Patrycja Brendler - artystka, projektantka autorskiej biżuterii, ekspert w dziedzinie naturalnych kamieni. Odkrywa razem z Kobietami ich zewnętrzne i wewnętrzne piękno oraz umiejętnie przez tworzenie spersonalizowanej biżuterii - wydobywa charakter każdej z Kobiet. Motywuje do zmiany, rozwoju i pracy nad sobą. Sprzedawca i promotor własnej marki PATRYCJA BRENDLER biżuteria autorska oraz stylu życia w istocie szeroko pojętej kobiecości. Coach i promotor naturalnej sprzedaży. Współtwórca Cyklu spotkań: Na skrzydłach marzeń. Prywatnie pasjonatka narciarstwa, teatru i muzyki filmowej. Projektowanie biżuterii jest dla niej twórczym wyrażaniem siebie, swoich emocji i uczuć oraz kumulacją dobrych skojarzeń i pozytywnych doświadczeń. Tworzenie biżuterii powstało z pasji do ludzi, a zwłaszcza do kobiet i stało się jednocześnie sposobem na życie Projektantki.

Motto artystki, które stanowi istotę do jej działania, to: Z pasji do ludzi, z miłości do kobiecości

Autorski cykl prezentacji Kobiet - uczestniczek projektu ma swoje miejsce na:
www.patrycjabrendler.pl/kobiety-z-pasja/
oraz na FanPage na Facebooku:
@silapasji.kobietyzpasja

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.