• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siła Ludzi z Pasją!

Siła Ludzi z Pasją! to  jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych Wydarzeń biznesowo - relacyjnych w naszym Regionie. To już 6 Edycja, o tak dużej randze.

Wydarzenie: Siła Ludzi z Pasją!  skupia marki, firmy, osobowości i ludzi, którzy otwierają się biznesowo i zawodowo na pozyskanie nowych Partnerów biznesowych, nowych współpracowników i pracowników, bądz nowych klientów. Doświadczenie osób i firm współtworzących Wydarzenie, ich chęć dalszego rozwoju oraz szeroka znajomość relacji i kontaktów biznesowych,  daje przestrzeń do dalszych działań, dla każdego kto zaszczyci swą obecnością nas podczas tego Wydarzenia.

Osoby uczestniczące w tym Wydarzeniu jako goście, to również osoby silnie osadzone w rozwoju osobistym, świadomym biznesie i ukierunkowanym życiu zawodowym. To również osoby, które szukają nowych, ciekawych i często niestandardowych sposobów na dalszy rozwój, pracę czy biznes.

WARTOŚCI PŁYNĄCE Z WYDARZENIA:
- każdy z uczestników Wydarzenia otrzyma Folder Biznesowy, który będzie cennym przewodnikiem do ewentualnej dalszej współpracy i kontaktu
- program wydarzenia opiera się o wartościowe wystąpienia wszystkich Partnerów - współtworzących Wydarzenie
- przygotowana została strefa promocji i sprzedaży Partnerów współtworzących. Wydarzenie oraz  strefy rozmów i dyskusji do zbudowania relacji i pozyskania kontaktów
- znakomici Kucharze i Cukiernicy Hotelu Sopot Marriott uraczą nas wykwintnymi daniami oraz wyszukanymi deserami
- całości dopełnią wizualne i słuchowe doznania, których dostarczą nam Artyści biorący udział w tym Wydarzeniu - Zespół California Duet
- nie zabraknie również niespodzianek i prezentów od naszych Partnerów i Sponsorów
 
Wysoki prestiż Wydarzenia, za którym idzie kompleksowa i wszechstronna oprawa całej Gali, to zasługa kolejnych Partnerów Strategicznych, którymi w 6 Edycji są:
Sopot Marriott Resort SPA
KLER - sztuka tworzenia wnętrz od 1973 rok

Dealer BMW Bawaria Motors w Gdańsku Brodaty Grafik Krzysztof Himkowski Wydarzenie poprowadzi: Robert Silski, dziennikarz radiowy, prezenter i konferansjer

Każda kolejna Edycja Wydarzenia, to kolejni eksperci i fachowcy w swojej dziedzinie, to przedsiębiorcy i osobowości, to ludzie z wielka pasją, którą chcą dzielić się z innymi. Partnerami Współtworzącymi 6 Edycje Wydarzenia Siła Ludzi z Pasją! są: DOROTA OGRODOWSKA, która od 28 lat zajmuje się księgowością i podatkami. Wraz z mężem i synem prowadzi Kancelarię Księgową Ogrodowscy, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowo - podatkowej osób prawnych i fizycznych. Jej praca, to jej największa pasja, dlatego nieustannie rozwija się w swoim zawodzie, co czynni ją
niezwykle skuteczną w tym odpowiedzialnym dla każdego przedsiębiorcy obszarze.

Bardzo duża ilość różnych i trudnych przypadków księgowych i podatkowych, pozwoliła jej mierzyć się z wieloma problemami swoich klientów, dzięki czemu mogła cieszyć się ich sukcesem i rozwojem.

ANETA WASILUK radca prawny i właścicielka Kancelarii prawnej w Gdańsku pod własnym szyldem. Specjalistka od prawa biznesowego i prawa cywilnego. Pomaga przedsiębiorcom bezpiecznie i skutecznie prowadzić biznes, doradza w bieżącej działalności, projektuje i negocjuje umowy, dokumentację biznesową, dokumentację pracowniczą, Regulaminy czy Politykę RODO. Pomaga klientom również na ich prywatnych zakrętach życiowych, zapewniając wsparcie prawne w sprawach
rodzinnych i spadkowych, w szczególności Panie mogą scedować na nią bagaż emocji w tych delikatnych i ważkich kwestiach.

BARBARA MAZUREK coach i ekspertka w dziedzinie rozwoju, restrukturyzacji oraz badania potencjału małych i średnich przedsiębiorstw. Założycielka BN Consulting. Jako konsultantka HR i trenerka biznesu, prezentuje innowacyjne podejście do zarządzania ludźmi. Efektywność i rentowność - słowa te stanowią podstawę każdego projektu, który podejmuje. Jako odpowiedzialna za strategiczny rozwój firmy, nie tylko wytycza kurs, ale też z niewiarygodnym zapałem podnosi poprzeczkę w dziedzinie
zarządzania. Jej praktyka w zarządzaniu wielopoziomowymi strukturami zyskuje na znaczeniu dzięki
autorskim programom, które pomagają firmom w różnych fazach ich ewolucji. Jej innowacyjne rozwiązania nie tylko modernizują obecne systemy zarządzania, ale też otwierają drzwi do kolejnej fazy rozwoju dla licznych organizacji.

KAMILA KOWALEC Hair Concept ekspertka w tematyce pielęgnacji i rekonstrukcji włosów. Stylista fryzur, edukator marki Belleco Professional Cosmetics na cała Polskę i UE. Niezrzeszony Instruktor zabiegów Nanoplastii , Botox-u , organicznego prostowania oraz keratynowego wygładzania włosów. Specjalista w dziedzinie odbudowy biologicznej włosów. Swoja podróż po świecie fryzjerstwa rozpoczęła 8 lat temu. Od 2 lat współpracuje z największymi hurtowniami fryzjerskimi w całej Polsce i zagranicami naszego kraju, przeprowadzając profesjonalne szkolenia z technik prostujących włosy. 
Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach.

Wine Taste by Kamecki to miejsce, w którym znaleźć można pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux i Burgundii. To zarazem sklep, wine bar i showroom szkła Riedel, w którym organizowane są dla współpracujących klientów indywidualne degustacje, kolacje i spotkania. Twórca Firmy

PIOTR KAMECKI, to żywa legenda branży winiarskiej. Jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce. Kilkukrotny finalista i kandydat na Mistrzostwach Polski, Europy i świata, wieloletni prezes zarządu Centrum Wina.

GRZEGORZ BILLOT właściciel salonu z winami Wine Taste by Kamecki w Gdańsku, w który nie tylko sprzedaje wino, ale również prowadzi jego liczne degustacje, a także kolacje komentowane przy współpracy z różnymi restauracjami. Jako osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem w restauracjach i hotelach jest wiernym pasjonatem gastronomii oraz win. Od 2015 roku współpracuję również ze szkołami gastronomicznymi, prowadząc szkolenia kelnerskie, jak i warsztaty winiarskie dla młodzieży.

MAREK WIKIERA mentor i powiernik właścicieli firm, członków zarządów, managerów, liderów. Pomaga im przekraczać granice oraz szybciej i łatwiej osiągać cele w biznesie, karierze, życiu osobistym. Towarzyszy w procesie przechodzenia przez zmiany. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje, motywuje i zaraża energią do działania. A przede wszystkim słucha. Przedsiębiorca, który od ponad 20 lat buduje i inwestuje w firmy z branży usługowej i nieruchomości. Prywatnie pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku - 4 Deserts - morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda - umieszczony przez magazyn THE TIME na 6 miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań
wytrzymałościowych człowieka. Współautor książki "Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości." oraz The LiGHT Book 2.

Nasze Wydarzenia, to nasze fotorelacje, nasza historia w oparciu o zdjęcia i filmy, bez których nie moglibyśmy dzielić się tym co osiągamy w naszym rozwoju. Za ten obszar pracy odpowiadają:

AGATA JABŁOŃSKA profesjonalny fotograf z ogromnym warsztatem wykonanych sesji, zdjęć beauty i fasinon oraz zdjęć z pokazów i eventów. W jej portfolio znajduje się wiele sesji do światowych magazynów mody i wielu prestiżowych kampanii reklamowych.

DENYS LAZARENKO profesjonalny i kreatywny filmowiec, który pracuje z dzwiękiem, muzyką i światłem, który bardzo dobrze zna zasady tworzenia unikalnego i interesującego filmu.
 
Patroni Medialni Wydarzenia Siła Ludzi z Pasją!:

Express Biznesu
Magazyn Pomorski
Trójmiasto.pl
Zatoka Piękna
 
Otwórzmy się na relacje, otwórzmy się na biznes ... !

PATRYCJA BRENDLER - pomysłodawca i twórca Projektu Siła Ludzi z Pasją! oraz wizjonerka i pasjonatka rozwoju osobistego i zawodowego.

Przeczytaj także

Opinie