stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siena Root

Blues Club zaprasza na koncert Siena Root, uważanego za jednego z pionierskich szwedzki zespołów rockowych.Wydali swój pierwszy albumu na winylu w 2004 r., na długo przed rozpoczęciem powrotu do płyt winylowych. Koncerty na żywo okazał się bezkompromisowe w swojej stylistyce jak i w retro instrumentach oraz brzmieniu.

Nawet pełnowymiarowy wielościeżkowy magnetofon pojawił się podczas trasy koncertowej nagranie albumu na żywo. Wiele dbałości o szczegóły i poświęcenie, aby zrobić to wszystko to właśnie dzięki temu Siena Root wyróżnia się na tle innych zespołów.

Z ogromną dyskografią i reputacją świetnych występów na żywo, Siena Root wydaje teraz swój siódmy album. Kierunek ich pasji to eksperymenty z produkcją muzyki analogowej. Inspiracji czerpali w głębokich lasach Szwecji w których inspirację muzyczną może rozpraszać jedynie zapach taśma magnetycznej. Wynik był jak zawsze; ciężkie bębny, solidne basowe riffy, krzyki gitarowych i organowych dogfightów i mocnych wokali. Wszyscy pracują razem w klasycznej, ale zabawnej i dynamicznej interakcji. Ostatni album powstał z myślą zarówno o słuchaniu, jak i o odczuwaniu, myśleniu i śnie- marzenie o trwałym pokoju na świecie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
  • Przedsprzedaż
    40 zł
40 zł (przedsprzedaż - tylko internetowa) / 50 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl

Przeczytaj także

Jam Session Bluesowe w każdy wtorek

w każdy wtorek (do 24.09.2020), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Live Music

w każdą środę (do 19.12), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)