• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Showcase: Polena Recordings

To będzie piątek w rozmiarze XXL! Tego samego dnia, gdy na Ulicy Elektryków giganci ghetto sound rozkręcą Pozdro Techno Sound System, dołożymy dodatkową scenę i w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach B90 zaprezentujemy przegląd Polena Records. Obie imprezy, indoor/outdoor i podróż na trasie Gdańsk-Detroit-Baleary macie u nas w zestawie powiększonym za 20 ziko!

maj 26

czwartek, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 30 - 40 zł
Kup bilet
lip 3

niedziela, godz. 20:00

bilety 109 - 139 zł
Kup bilet
Showcase odbędzie się w piątek, ale to inauguracja cyklu eventów, które od czerwca będą miały miejsce przy Ulicy Elektryków w każdy czwartek. Co tydzień oddamy wtedy scenę niezależnym wytwórniom i producentom. Podczas nadchodzącego launchu wystąpi duet Jazxing, Jaromir Kamiński (ex-Ptaki) i Sosky, czyli reprezentanci młodego labelu Polena Records z Gdańska. A to oznacza, że przed nami wielogodzinny rejs w kierunku zachodniej części Morza Śródziemnego przy dźwiękach hipnagogicznej muzyki tanecznej i nostalgicznego disco.

Hardkorowe brzmienia z getta Motor City, a do tego wczasowe balearic music? Takie rzeczy tylko u nas i tylko 24. maja!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.