• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Show Burlesque Dance & Live Band: sparkling bubbles

JEDYNE W POLSCE SHOW MUZYCZNO-TANECZNE Z NAJLEPSZĄ BURLESKĄ, WOKALAMI, TANCERKAMI I MUZYKĄ NA ŻYWO! SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND: SPARKLING BUBBLES

mar 10

niedziela, godz. 19:00

bilety 99 - 180 zł
Kup bilet
Kolejny piękny wieczór z Show Burlesque Dance Live Band i najgorętszą imprezą w mieście! Sparkling Bubbles to program w którym poczęstujemy Was najlepszymi muzycznymi kąskami i tanecznym performance'm w połyskujących kostiumach i przy licznych toastach bąbelkami.

Gwiazdą wieczoru będzie anielsko piękna, złotowłosa Lillet Lamour (m.in. Miss Warszawy 2022, królowa burleski na festiwalu w Zurichu) ze swoim pokazem specjalnym! Najlepsza, widowiskowa burleska naszej headliner'ki tylko u nas w akompaniamencie muzyki na żywo!

Zapraszamy na rewię, kabaret i musical z widowiskowymi numerami burleskowymi oraz wokalnymi wykonami naszych wokalistek i wokalistów do akompaniamentu band'u pod kierownictwem wirtuoza pianina - Sebastiana Łobosa. Usłyszycie barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka ("Cieniu") oraz zobaczycie najlepszą taneczną burleskę w wykonaniu miss piękności i w towarzystwie choreografii wyczynowych tancerek.

Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w trzech odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z emocjami i burleską na najwyższym poziomie!

OBSADA:
Kinga Malewska - scenariusz, produkcja, choreografia
Lillet L'amour - burleska
Wojtek Lechończak "Cieniu" - prowadzenie, wokal
Sebastian Łobos - piano
Kate Rex - wokal
Anna Yefimenko "Miss Erida" - taniec
Karolina Świetlaga - taniec
Ion Virlan - kontrabas, gitara basowa
TBA - perkusja
Adam Bławicki - saksofon

PERON 5 to barowo-eventowa przestrzeń premium, znajdująca się w Stacji Food Hall w Galerii Metropolia w Gdańsku. Można tu zarezerwować ustronny stolik, zamówić drinka, posłuchać muzyki na żywo i zrelaksować się w kulturalnej atmosferze i przytulnym wystroju utrzymanym w stylu art deco. Tłem sceny Peronu 5 jest wspaniały widok na nocną panoramę Gdańska.

Zapraszamy!

"Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show Burlesque Dance!" - Kinga Malewska

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  130 zł
Ceny od 130zł

Opinie

 • widowisko / show , teatr dla dzieci
  gru 4
  poniedziałek, g. 09:00, 11:00
  Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  Opowieść Wigilijna