• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Show Burlesque Dance & Live Band

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND: ¡Hola! Muchacha - Latin Show. Jedyne w Polsce show muzyczno-taneczne z najlepszą burleską, wokalem i muzyką na żywo!

w każdą środę (do 20.12), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 22.03.2024), godz. 19:30

Wstęp wolny
Mambo czy cza-cza, salsa czy samba, tego wieczoru będzie pikantnie! Dos mujeres (dwie kobiety), Miss Mistress i Lillet Lamour, ponętne i obłędnie ruszające biodrami gwiazdy burleski, zainspirowane Kubą, Meksykiem i Ameryką Południową zagotują Waszą krew i zrobią rozgrzewkę przed latem.

Na scenie również popisy wokalne i tancerki Show Burlesque Dance z nowymi choreografiami. Nasz Live Band już przebiera nogami by to wszystko nam zagrać! A dla niewtajemniczonych, słowo salsa oznacza sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania, co w odniesieniu zarówno do tańca jak i muzyki można łączyć z faktem, że wrażenia tego wieczoru będą HOTtes EVER!

Gwiazdami tego wyjątkowego wieczoru będą:
Miss Mistress
- słowiańska królowa burleski (Queen of Classical Burlesque - Slavic Burlesque Festival 2019). Pierwsza ukraińska performerka burleski.
Lillet Lamour - nasza rezydentka i showgirl, tancerka i miss piękności, która jak zwykle zachwyci nas swoim wdziękiem, sexapeallem i kostiumami.

Nowe numery, nowe aranżacje! Piękne kostiumy, barwne, przyprawiające o dreszcze wokale Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka ("Cieniu").
I oczywiście nasz Live Band! Wirtuoz pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos, na kontrabasie budujący fundament harmonii Ion Virlan, narzucający rytm na perkusji - Michał Lasota i saksofonista, a także nasz dostojny i przystojny wokalista - Jakub Luboiński.

Obsada:
Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska
Burleska - Lillet Lamour
Burleska - Miss Mistress
Prowadzenie i wokal - Wojtek Lechończak "Cieniu"
Piano - Sebastian Łobos
Wokal - Kate Rex
Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko "Miss Erida"
Taniec i przygotowanie taneczne - Karolina Świetlaga "Lady Caroline"
Kontrabas - Ion Virlan
Perkusja - Michał Lasota
Saksofon, wokal - Jakub Luboiński

PERON 5 to barowo-eventowa przestrzeń premium, znajdująca się w Stacji Food Hall w Galerii Metropolia w Gdańsku. Można tu zarezerwować ustronny stolik, zamówić drinka, posłuchać muzyki na żywo i zrelaksować się w kulturalnej atmosferze i przytulnym wystroju utrzymanym w stylu art deco. Tłem sceny Peronu 5 jest wspaniały widok na nocną panoramę Gdańska!

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! To jest właśnie Show Burlesque Dance! W tym show kobiecość i jej walory grają główną rolę. Opowiadają o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, kostiumy i muzyka na żywo. Kobiecość jest żywa i wrażliwa, tak jak synergia artystów na scenie mających na siebie baczenie. To czysta sztuka tworząca za każdym razem doznanie czystej radości i zachwytu! - Kinga Malewska

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW

Po 12-letniej karierze w branży eventowej, projekt ten stał się inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty. Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranego pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Opinie

 • blues / soul , muzyka na żywo
  gru 3
  niedziela, g. 18:00
  Gdańsk, Oria Magic House
  Koncert bluesowy
 • widowisko / show , teatr dla dzieci
  gru 3
  niedziela, g. 12:30
  Gdańsk, Scena Teatralna NOT
  Opowieść Wigilijna