stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Shlomo / Stephan Krus (1 opinia)

Za nami okrągłe, niezwykłe 5 lat, w których zorganizowaliśmy dla Was ponad 50 wydarzeń! Podczas nich usłyszeliście ponad 100 polskich i zagranicznych artystów - to ponad 500 godzin spędzonych na parkietach najlepszych polskich klubów i nie tylko, bo w tym roku jedna z edycji Playground odbyła się również w słonecznej Barcelonie!

Lubie w Klubie

maj 24

piątek, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 5 zł
bilety 45 zł
przedsprzedaż 35-40 zł
Kup bilet
O bezlitosną techno chłostę tej nocy zadba dwóch zagranicznych reprezentantów gatunku oraz przedstawiciele polskiej sceny. Pierwszym z nich jest Shlømo, który stanowi serce francuskiego podziemia, a jego występy można podziwiać od berlińskiego Berghain / Panorama Bar przez BASSIANI w Tbilisi czy paryskie CONCRETE, gdzie jest rezydentem. Druga zagraniczna postać to artysta znany jako Stephan Krus, który przybędzie do nas z Włoch, a jego utwory są grane i doceniane przez m.in. Dave'a Clarke'a, Ben Simsa, Rebekah czy Drumcomplex.

Main Stage:
- Shlømo (Taapion Records / Delsin Records / A R T S - Paryż)
- Stephan Krus (Naked Lunch Records / TMM Records / Decoy Records (Official) - Włochy)
- Kaotik (Playground / Sfinks700)

Fontanna:
- Miko (Wrocław)
- Marem (Warszawa)

Shlømo: jest sercem francuskiego podziemia techno. W ciągu zaledwie kilku lat szybko pojawił się z własnym charakterystycznym stylem, głównie na własnym labelu Taapion Records, ale także wpływowych wytwórniach takich jak Delsin Records, Singular Records i ARTS. Równoważąc prawdziwe odczucia ze wszystkimi ważnymi funkcjami parkietu, jego sety i produkcje łączą się w surowe nastroje z absorbującą atmosferą i z tego powodu znalazły uznanie wśród kluczowych techno postaci na całym świecie. Jego występy przenoszą go do kluczowych klubów i festiwali z berlińskiego Berghain do kwitnącego Bassiani i rosyjskiego Gamma, nie zapominając o lokalnym paryskim Concrete, w którym jest rezydentem. Jest teraz jednym z najbardziej ekscytujących talentów w grze. Poza różnymi produkcjami Shlømo, które są remiksowane przez takich artystów jak Oscar Mulero (oficial), Tripeo, Johannes Heil czy Sigha, możemy się wkrótce spodziewać autorskiego albumu nakładem Taapion Records.
www.facebook.com/shlomotaapion/
www.residentadvisor.net/dj/shlomo
www.soundcloud.com/shl-mo

Stephan Krus: urodzony w Zurychu i wychowany we Włoszech w 2001 roku zadebiutował z pierwszym winylem "Zool EP". Od 2005 roku Stephan kontynuuje swój muzyczny rozwój, grając w najlepszych włoskich klubach i festiwalach techno, takich jak Nature Beat, Sonica Dance Festival, Moovieland, Mood Boom Festival, The Room, Amnesia, BlackCode Music, Mantra, Shame, Electrique, Il Muretto, Alterego, oraz zalicza niezliczoną ilość zagranicznych występów m.in. w Kolumbii, Holandii, Chorwacji, Hiszpanii, Niemczech, Słowenii, Austrii, Słowacji, Szwajcarii i na Malcie, w klubach takich jak MTW, Subclub, Depo Klub, Bollwerk, Sugar Factory, Space Monki. Utwory z jego najnowszej EP-ki "Runaway Giant", zostały zagrane i docenione przez Dave Clarke'a, Ben Simsa, Rebekah czy Drumcomplex. Jego najnowsza EP'ka zawiera hipnotyczne remiksy od Xhei i ViL. Jego sety to mieszanka oldschoolowych rytmicznych, zniekształconych i industrialnych rytmów, hipnotycznych syntezatorów i pełnych mocy kopnięć. To podróż w kierunku nieodkrytych galaktyk z nieustannie zwróconym wzrokiem ku najdalszej przeszłości.
www.facebook.com/StephanKrusOfficial/
www.residentadvisor.net/dj/stephankrus
www.soundcloud.com/stephankrus

Shlømo @ ADE 2018
youtu.be/wZvO9cMrI5s

Shlømo - Burned Hand (Emmanuel Remix)
youtu.be/bgqLrALL6d4

Shlømo & AWB - Blind
youtu.be/mMg5YOSBVqk

Stephan Krus - Twisted (XHEI Remix)
youtu.be/Dsg019xhocY

Stephan Krus - Icarus
youtu.be/CoeWLoUDrQ0

Stephan Krus - Argonauts (VIL Remix)
youtu.be/4KWgG1Rfrj0

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni