stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Shakin Stevens - Koncert w Andrzejki (25 opinii)

Już 1 grudnia z okazji Andrzejek, w ERGO Arenie wystąpi Shakin\' Stevens. Podczas koncertu na żywo artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje, między innymi: Cry just a little bit, Marie Marie, Now Listen i wiele innych.

Relacja z imprezy

Już 1 grudnia z okazji Andrzejek, w ERGO Arenie wystąpi Shakin' Stevens. Podczas koncertu na żywo artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje, między innymi: Cry just a little bit, Marie Marie, Now Listen i wiele innych.


Bilety są już do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt, Saturn i Media Expert na terenie całego kraju oraz w serwisie www.ticketpro.pl.

rock - koncerty w Trójmieście


Gorąco zapraszamy!

W ubiegłym roku minęło 30 lat od pojawienia się pierwszego, światowego przeboju jednego z najlepiej sprzedających się artystów dekady, legendarnego Shakin' Stevensa. Z okazji tej rocznicy odbyły się dwie trasy koncertowe po Wielkiej Brytanii oraz trasa po Skandynawii.

Artysta wziął też udział w wielu festiwalach i imprezach w całej Europie. Rok 2014 zapowiada się dlatego wyjątkowego artysty również bardzo pracowicie i ekscytująco. Oprócz realizacji wielu projektów Shakin' Stevens znów wrócił do studia żeby skończyć pracę nad swoim nowym albumem.

Swoją pierwszą trasę koncertową po Polsce Shakin' Stevens odbył w 1985 roku. Po jej wielkim sukcesie powrócił w 1987 roku na kolejne tourne po naszym kraju.

Te pełne sukcesu występy zdobyły serca polskiej publiczności i po 20 latach artysta znów odwiedził Polskę, biorąc udział w wielkiej imprezie sylwestrowej 2007/2008 miasta Krakowa gdzie na Rynku Głównym zaśpiewał dla 200.000 osób. Koncert był też relacjonowany na żywo w telewizji.

W 2008 roku Shakin' Stevens wystąpił podczas słynnego sopockiego festiwalu. Pod koniec tego samego roku artysta promował w Polsce swój nowy album, który nosi tytuł "Now Listen".

W maju 2009 roku Shakin' Stevens znów wystąpił w Warszawie, w Sali Kongresowej. Występ Artysty cieszył się dużym uznaniem i zebrał wiele entuzjastycznych recenzji od mediów.

W przyszłym roku Shakin' Stevens powróci do Polski wraz ze swoim 10-osobowym zespołem światowej klasy muzyków. Podczas koncertu wykona składanki hitów i piosenki różnych gatunków muzycznych m.in. takich jak rock i country blues.

Będą to piosenki, które nagrał przez wszystkie lata swojej wyjątkowej kariery artystycznej. Dodatkowo artysta szykuje dla swoich fanów prawdziwe niespodzianki. Podczas koncertu Shakin' zaprezentuje także utwory ze swojego nowego albumu, które bez wątpienia zachwycą jego oddanych fanów oraz zdobędą rzesze nowych wielbicieli.

Shakin' Stevens jest wpisany do Księgi Guinnessa Najlepszych Brytyjskich Singli i Albumów jako artysta dekady, który tak jak The Beatles w latach 60-tych i Elton John w latach 70-tych osiągnął największy sukces wśród wykonawców z brytyjskich list przebojów.

Bezprecedensowy sukces Shakin' Stevensa odbił się szerokim echem w Europie i na świecie. Artysta zdobył wiele złotych, platynowych i podwójnie platynowych płyt, a także dziesiątki wyróżnień i prestiżowych nagród muzycznych na całym świecie.

Przeczytaj także

Opinie (25) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  • blues , rock , soul
    kwi 9
    czwartek, g. 19:30
    Gdynia, Blues Club
    Workers