stat
Impreza już się odbyła

Sfinks Decade Ago - Vinyl Only Edition (1 opinia)

To będzie już dwudziesta siódma edycja imprezy z pod szyldu Sfinks Decade Ago. Tym razem po raz pierwszy w historii cyklu przypomnimy najlepsze lata electro, electro house i electro clash.

kwi 18

sobota, godz. 22:00

bilety 35-45 zł
Kup bilet
sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Gwiazdą wieczoru będzie doskonale wszystkim znany z wielokrotnych występów w Sfinksie; Rebus, założyciel legendarnego sklepu z płytami winylowymi-Skylark. Swoje stare winyle odkurzy także sam kierownik, czyli Vacos, dzieła dokończy nasz wieloletni rezydent, organizator cyklu-SB. Wszystko to oczywiście tylko i wyłącznie z płyt winylowych. Na fontannie królować będą dźwięki z pod szyldu vocal funky house.

Impreza przeniesie nas w czasie, w najlepsze lata muzyki house, kiedy to tak naprawdę Sfinks był jedynym klubem z prawdziwego zdarzenia.

Tiga, Trentemoller, Tiefshwarz, Blackstrobe, David Caretta, Chemical Brothers, The Prodigy, Armand Van Helden, Roger Sanchez, Daft Punk, Stardust, Spiller, Bob Sinclair, Pete Heller czy David Morales tworzyli utwory, które do dziś grane sporadycznie na imprezach powodują euforię i natychmiastowe zapełnianie parkietu... Tego wieczoru grane będą tylko takie kawałki, przez djów związanych ze Sfinksem w owych czasach. Sylwetki wszystkich grających będziemy systematycznie przedstawiać w postach pod wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy!


SFINKS DECADE AGO Vinyl Only Edition: electro, house, techno 1996-2006

Main: (electro, electro house, electroclash, techno 96-06)

-REBUS (Dom, Domoffon Festival - Łodź)
-VACOS (Sfinks700)
-CRISPY
-SB (Sfinks700)

Fountain: (funky, vocal house 96-06)

- Luke Erb ( Time2Fly Records / Warszawa )
- BMD (XLNT/Tru:Funk)
- SB (Sfinks700)

Start: 22:00

Wjazd:
10 zł do 23:00
20 zł po 23:00

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.