stat
Impreza już się odbyła

Serfenta.Rzemiosło w nowoczesnym świecie

Czy polskie rzemiosło może być towarem eksportowym? Za co kosze z Polski pokochali Japończycy? Jeżeli jesteś ciekaw odpowiedzi na te pytania zapraszamy na webinar w ramach Dziewczyny na warsztat, którego tematem przewodnim będzie mariaż rzemiosła z designem. Podczas spotkania porozmawiamy z Łucją Cieślar ze Stowrzyszenia Serfenta o jej doświadczeniach z pracy z rzemieślnikami oraz o tym czy plecionkarstwo w Polsce jest wciąż żywe i jak promować kosze z Polski na arenie międzynarodowej.

Podczas spotkania online porozmawiamy o miejscu rzemiosła w nowoczesnym świecie, renesansie manualnych technik wytwarzania oraz modzie na tradycyjne metody produkcji. Zapytamy również naszego gościa o to jak umiejętnie łączyć projektowanie z rzemiosłem i czy jest to dobra droga zawodowa dla absolwentów wzornictwa? Bazą do naszych rozważań będą zrealizowane przez Stowarzyszenie Serfenta programy popularyzatorskie i projekty badawcze.

kiedy? 02.02.2021 | godz. 17:00
gdzie? online
dostęp bezpłatny, wymagane zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.