• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Już po raz ósmy bierzemy udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

cze 17

sobota, godz. 10:00

bilety 39 zł
ulgowy 29 zł
Kup bilet
Tak jak w latach poprzednim tak i teraz akcja w Kuźni Wodnej odbywa się pod hasłem: "Serce kowala". Będziemy kwestowali przy akompaniamencie młota wodnego do kucia stali. Tym razem jego żelazne serce będzie biło dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów

Przewidzieliśmy też inne niespodzianki. Jako, że do akcji włączyło się kilku Darczyńców i tak między pokazami będziemy licytować upominki .Podczas tej imprezy planujemy również licytacje kiełbasek ,które będzie można piec w kowalskich piecach. Nie zabraknie oczywiście gadżetów typowo kowalskich, zwłaszcza podkówek oraz kalendarzy , które również zasilą budżet tegorocznej zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do udziału w orkiestrze zaprosiliśmy również miłośników pojazdów zabytkowych , jednak udział jest uzależniony od warunków pogodowych , mamy nadzieję iż ewentualny udział będzie nie lada atrakcja tego dnia

Inną atrakcją tegorocznej akcji będą pokazy walk rycerskich zaprezentowany przez miłośników średniowiecza -Oliwska Drużyna najemna "Inogici". Oraz pokazy kowalstwa artystycznego prezentowane przez Kowala Oliwskiego .

W tym dniu wstęp do kuźni , oczywiście, bezpłatny. Czekamy na wszystkich chętnych, którzy właśnie tu, w zabytkowej Kuźni Wodnej, chcieliby zasilić budżet orkiestry. Mamy nadzieję, iż obecna zimowa aura będzie nam sprzyjać i stanie się dodatkową atrakcją tego dnia. Lokalizacja kuźni wodnej w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym , a zwłaszcza w Dolinie Radości to dodatkowa zachęca do odwiedzenia tego miejsca.

Zapraszamy więc do kuźni całe rodziny!

Program akcji:

Kuźnia Wodna w Oliwie
godz .12:00 - Start WOŚP -"Serce Kowala" Pokaz kucia
godz.: 12:30 Licytacje na WOŚP
godz. 13:00- Pokazy walk rycerskich
godz.13:30 - Licytacja na WOŚP
godz. 14:00 - Pokaz walk rycerskich
godz. 14:30 - Licytacja na WOŚP
godz. 15:00 - Pokaz Kucia


Każda pomoc jest mile widziana w dofinansowaniu tej imprezy ,dla dobra dzieci i osób starszych i Ty możesz zostawić swoje serduszko dla WOŚP właśnie u nas w Kuźni Wodnej w Oliwie.

Serdecznie polecam i czekamy na wsparcie opiekun Kuźni Wodnej.

Opinie (1)

  • Rok temu

    Byliśmy i najlepsza owsiakowa impreza kameralnie i ciekawie, pieczenie kiełbasek z rycerzami w jednym palenisku i rozmowy.

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.