• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sepultura + Obscura, Goatwhore, Ffaa (5 opinii)

Knock Out Productions oraz B90 prezentują dwa koncerty, na których zagrają Sepultura, Obscura, Goatwhore oraz Fit For An Autopsy! Ten mocarny skład zagra 4 marca w B90.

Relacja z imprezy

SEPULTURA (Brazylia) death metal, thrash metal, groove metal:
Jeśli Sepultura ogłasza trasę, niemal pewne jest, że w rozpisce europejskiej części nie zabraknie Polski. W 2017 roku, promując bardzo ciekawy materiał "Machine Messiah", brazylijska legenda z Amerykaninem Derrickiem Greenem na wokalu zagrała w Polsce aż trzykrotnie. Jak zwykle za każdym razem porywając publikę, w zamian dostając od niej potężną dawkę pozytywnej energii.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Andreas Kisser (gitara) , Paulo Jr. (gitara basowa), niesamowity bębniarz Eloy Casagrande i dający gardła Derrick zjawią się niebawem w naszym kraju po raz kolejny. Główny powodem wizyty będzie ponownie wspomniana płyta "Machine Messiah", ale w ciemno można zakładać, że będą w setliście klasyki z "Beneath The Remains", "Arise" i "Roots". A może Sepultura czymś zaskoczy? Kto nie pójdzie, ten się nie przekona. Sprawdź, jeśli lubisz: Attomica, Mutilator, Vulcano, Nailbomb, Pantera, Kreator.OBSCURA (Niemcy) techniczny death metal:
Czterech panów tworzących monachijską formację Obscura, wygląda na zdjęciach promocyjnych bardzo niewinnie, lecz nie dajcie się zwieść temu wizerunkowi. Na scenie kapela pod dowództwem kapitalnego gitarzysty i bardzo dobrego wokalisty Steffena Kummerera, na scenie potrafi rozpętać prawdziwe piekło. Jest to piekło zbudowane nie tylko na brutalności, lecz również na porywającej technice członków zespołu. Wszystko świetnie brzmi i zagrane jest laserową precyzją.

Obscura była w Polsce niejednokrotnie. Supportowała, chociażby Death To All. W 2016 roku Niemcy wydali niesamowity materiał "Akroasis", którego współproducentem jest znany z Triptykon gitarzysta V.Santura. Jeśli ktoś jest fanem ekstremalnej muzy powstałej na przecięciu twórczości Death, Gorguts, Pestilence, Atheist albo Necrophagist, a Obscury jeszcze nie słyszał, twórczość kapeli wprawi kogoś takiego w ekstazę. Rzadkie połączenie wirtuozerii technicznej, tworzącej mocno uduchowiony i futurystyczny death metal. Sprawdź, jeśli lubisz: Death, Pestilence, Atheist, Cynic, Necrophagist, Gorguts.GOATWHORE (USA) black / death metal:
Czołowi przedstawiciele wspaniałej ekstremalnej sceny z Nowego Orleanu, którzy pojawili się nawet w serialu "Treme", autorstwa twórców kultowego "The Wire". W 2017 roku minęło równo 20 lat, odkąd Goatwhore został powołany do życia przez gitarzystę Sammy'ego Pierre'a Dueta, który po dziś dzień rozsiewa bluźniercze treści pod tym uznanym już szyldem. Od 1998 roku sekunduje mu w tym znany także z Soilent Green wokalista L. Ben Falgoust II, perkusista Zack Simmons (od 2004 roku) i basista James Harvey (od 2009 roku).

Pierwszy album Goatwhore wydał w 2000 i nosił on nazwę "The Eclipse Of Ages Into Black". Zebrał doskonałe recenzje w podziemiu i sprawił, że o szaleńcach z Nowego Orleanu zrobiło się głośno. Sammy z resztą kompanów zadbali przez kolejnych kilkanaście lat, aby nie zejść poniżej co najmniej dobrego poziomu oraz ciężko pracowali na koncertach. Efektem ich starań było jeszcze sześć przepysznych porcji kompilacji black i death metalu, z których ostatnia nosi tytuł "Vengeful Ascension" i pochodzi z 2016 roku. Właśnie z tym materiałem nowoorleańska horda najedzie nasz kraj. Jeńców na pewno nie weźmie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Eyehategod, Soilent Green, Absu, Vital Remains, Destroyer 666, Aura Noir.


FIT FOR AN AUTOPSY (USA) deathcore:
Młodzieżą w tym znamienitym zestawieniu jest pochodząca ze stanu Bruce'a Springsteena i Bon Jovi, czyli New Jersey, deathcore'owa załoga Fit For An Autopsy. Istnieją od 2008 roku, a na jej dorobek składają się cztery studyjne albumy, z których ostatnim jest "The Great Collapse" z 2017 roku. Jest to zarazem pierwszy materiał grupy, jaki zaznaczył swoją obecność w regularnym notowaniu "Billboardu". O Fit For An Autopsy warto pamiętać nie tylko ze względu na bardzo przekonujące połączenie metalcore'a i death metalu, lecz również na współzałożyciela, Willa Putneya, który jest jednym z bardziej cenionych producentów płyt kapel z pogranicza wspomnianych gatunków. Sprawdź, jeśli lubisz: Carnifex, Emmure, Between Buried And Me, The Acaccia Strain, Architects.

https://www.youtube.com/watch?v=NxLYJJnlGs8

Zagrają:
SEPULTURA (Brazylia) death metal, thrash metal, groove metal
+
OBSCURA (Niemcy) techniczny death metal
GOATWHORE (USA) black / death metal
FIT FOR AN AUTOPSY (USA) deathcore

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

B90
https://b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub/

Przeczytaj także

Opinie (5)

 • Sepultura bez Braci C. to wyrób ... (4)

  ...Sepulturopodobny...

  • 12 4

  • Sepultura z braćmi C. a Sepultura z Greenem, to dwa różne zespoły. Porównywanie Sepultury z tamtych czasów do tej obecnej, nie ma najmniejszego sensu.

   • 7 0

  • Obiegowe opinie mają to do siebie (2)

   Że zazwyczaj są głupie, bo powtarzane bez sprawdzenia i zastanowienia.
   To jest dzisiaj inny zespół, co nie oznacza że słaby. Przeszedł zmiany, ewoluował, Nie przyciąga tysięcy ale ma swoją wierną publiczność i gra nadal świetne koncerty. Niestety nie da się tego powiedzieć o Maxie i jego zespołach.

   • 2 0

   • skoro jest to inny zespół... (1)

    to niech zmieni nazwę ! Na Sepultura Tribute Band albo Andreas Kisser And Paul Jr from Sepultura. Sepultura bez braci Cavalera jest po prostu ch....

    • 1 1

    • Sepultura bez Igora to jeszcze wuj. Sepultura bez MAXA to jest stolec.

     • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.