stat
Impreza już się odbyła

Sens życia a człowiek przyszłości. Miasto 2050

Współczesny człowiek ma za co żyć, ale nie ma po co żyć ma środki, ale nie ma sensu Viktor Frankl z książki Człowiek w poszukiwaniu sensu. Pandemia i izolacja społeczna sprawiła, że przemyślenia nad tym, co robimy są częstsze, a w codzienne życie wkradł się lęk o przyszłość. Te dwa tematy: przyszłość i sens życia będą osią rozmowy psychologów: Piotra Olesia z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Krystyny Adamskiej z Uniwersytetu Gdańskiego.

cze 22

wtorek, godz. 17.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Rozmowa będzie dostępna na stronie: na www.youtube.com/user/IKMGdansk

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Instytutu Kultury Miejskiej Miasto 2050 i jest częścią konferencji Psychologia - konsumpcja - jakość życia organizowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

Prelegenci: prof. dr hab. Piotr Oleś z Instytutu Psychologii Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz dr hab. Krystyna Adamska z Instytutu Psychologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.
Prowadzenie: Hanna Łozowska.

Miasto 2050. Cykl spotkań i wykładów Instytutu Kultury Miejskiej. Koordynacja: Paulina Cichosz.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.