stat

Sen dziecka- warsztat z konsultantką

  • poniedziałek, 26 października, godz. 20:30
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    35

Czy nieprzespane noce to obowiązkowy punkt rodzicielstwa? Oczywiście, że nie! Specjalnie dla przyszłych i obecnych Mam zaprosiliśmy do nas konsultantkę ds. snu dziecka! Nie możesz tego przegapić!

Na spotkaniu dowiesz się:
Dlaczego dzieci śpią inaczej niż my - dorośli i skąd biorą się nocne pobudki? Sen kobiety ciężarnej a jego wpływ na sen noworodka. Pojęcie rytmu okołodobowego i jego znaczenie w kwestii snu. IV trymestr - czy faktycznie jest potrzebny? Metoda łagodnego usypiania dr Harveya Karpa (Nie)zbędnik młodych Rodziców, czyli ważne i mniej ważne gadżety w sypialni niemowlęcia. Bezpieczne miejsce do spania - czyli jak powinno wyglądać łóżeczko oraz pokój dziecka. Razem czy osobno? Zalety i wady co-sleepingu; Oraz wiele innych interesujących kwestii dotyczących snu maluszka!

Wykład poprowadzi konsultantka ds. snu dziecka Monika Bielan-Gąsior z Holi Baby Consulting, jedna z trzech konsultantek ds. snu dziecka w Polsce, akredytowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Konsultantek ds. Snu Dziecka (International Association of Child Sleep Consultant)

Ten webinar to kompendium wiedzy o śnie dziecka, jeśli chcesz dowiedzieć się także jak w praktyce nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania weź udział w drugiej części warsztatów.
UWAGA! Jeśli kupujesz część praktyczną powinnaś najpierw odbyć ten warsztat wprowadzający!

Część 1- Sen dziecka - https://app.evenea.pl/event/sendziecka2610/
Część 2 - Nauka samodzielnego zasypiania dziecka - https://app.evenea.pl/event/samodzielnysen2910/

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy.Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.
paź 29

czwartek, godz. 20:30

Online
bilety 35 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.