stat
Impreza już się odbyła

Sektor kultury a kryzys klimatyczny. Debata #Goyki3Lab

Zapraszamy w piątek, 18 czerwca o godz. 11:00 na profil na Fb Goyki 3 Art Inkubator. Podczas czwartej debaty z cyklu #Goyki3Lab zastanowimy się jak mogą funkcjonować instytucje kultury i twórcy/twórczynie, by ich istnienie i działania miały sens w dobie kryzysu klimatycznego.

Goście:
Krzysztof Bielaszka Strefa Kultury Wrocław
Agnieszka Rek-Gornowicz zastępczyni dyrektorki Goyki 3 Art Inkubatora
Filip Springer współtwórca szkoły ekopoetyki, pomysłodawca deklaracji ekologicznej Koalicji Letnich Festiwali Literackich

Prowadzenie: Anna Desogus założycielka Circular Together

Rok 2021 został ogłoszony Międzynarodowym Rokiem Przemysłów Kreatywnych i Zrównoważonego Rozwoju. W ramach #Goyki3Lab chcemy łączyć artystów, przedstawicieli instytucji kultury, naukowców oraz przedsiębiorców w kreatywne grupy. Pozwoli to na zgromadzenie w jednej hybrydowej przestrzeni przedstawicieli różnych podmiotów należących do sektora kultury, aby docelowo stać się platformą współpracy, wymiany doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań sposobów realizacji projektów, w tym międzysektorowych.

Pierwsza debata w marcu poświęcona była #KulturaWCzasachPandemii. Druga w kwietniu Roli kultury w strategiach rozwoju miast. Trzecia w maju o statusie artysty w Polsce. Czwarta w czerwcu Ekosystemowi zrównoważonego rozwoju instytucji kultury.

Koncepcja i koordynacja całego cyklu #Goyki3Lab: Marta Szadowiak

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.