stat
Impreza już się odbyła

Sekretna Gdynia Rummla

23 czerwca 2019 r. odbędzie się  w Gdyni gra miejska pt.: "Sekretna Gdynia Rummla". Impreza organizowana jest z okazji Święta Morza przez studentów WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wraz z partnerami i jest bezpłatna. Trwa rejestracja chętnych.

- Julian Rummel jest pierwszym organizatorem Święta Morza w Gdyni, stąd nieprzypadkowa zbieżność terminów naszej gry miejskiej i morskich uroczystości. Chcemy przybliżyć, szczególnie młodym gdynianom, tego człowieka "orkiestrę". Wizjonera, wielkiego społecznika, wzoru, jak wiele można zdziałać lokalnie, myśląc globalnie. Poznając życiorys tej niezwykłej postaci, uczestnicy gry będą również wzmacniać poczucie lokalnego patriotyzmu - mówi Adam Labuhn, przewodniczący Parlamentu Studentów WSAiB im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

Wydarzenie dofinansowane jest przez miasto Gdynię i pod patronatem honorowym Prezydenta Gdyni i Przewodniczącej Rady Miasta Gdynia.
Zorganizowane we współpracy z Pomorskim Związkiem Żeglarskim, Biegun OCR, IX LO w Gdyni, Jumpcity Gdynia, oraz Beczka Chmielu.

Gra miejska to wydarzenie z pogranicza zabawy detektywistycznej i historycznej wycieczki dla wszystkich mieszkańców i miłośników Gdyni, niezależnie od wieku. Gracze, dzięki wskazówkom ze specjalnych kart-map będą rozwiązywali zadania oraz odnajdowali przedmioty i notatki dotyczące historycznych miejsc Gdyni, związanych z inżynierem Rummlem. Poznają również postacie, które odcisnęły piętno na historii Gdyni oraz zasłużyły się społeczności regionu.

Gra ma charakter nielinearny i punkty mogą być zaliczane niechronologicznie. Wszystkie zadania znajdują się na obszarze Gdyni Śródmieścia. Nad grupą będzie czuwał prowadzący grę przewodnik miejski Michał Miegoń (Muzeum Miasta Gdyni, Open House Gdynia, Inne Szlaki).
Na uczestników gry miejskiej czekają niespodzianki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w grze decyduje kolejność zgłoszeń. Spędź niedzielę aktywnie, atrakcyjnie i rodzinnie.

Szczegóły:
23.06.2019 r. - Gra Miejska
Start: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, godz. 12:00.
Zakończenie: Pomorski Związek Żeglarski, Al. Jana Pawła II 11, godz. 15:00.
Zgłoszenia indywidualne i grupowe do 22.06.2019 r. za pomocą formularza umieszczonego na stronie wsaib.pl/gra-miejska.
Udział bezpłatny.
Limit miejsc: 300.

Kontakt z organizatorami:
Adam Labuhn, przewodniczący Parlamentu Studentów WSAiB im. E. Kwiatkowskiego
tel. 505 919 414, parlamentwsaib@gmail.com
Lechosław Dzierżak, radny miasta Gdyni
tel. 507 155 385, l.dzierzak@gdynia.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zgłoszenia indywidualne i grupowe do 22.06.2019 r. za pomocą formularza umieszczonego na stronie wsaib.pl/gra-miejska.
Udział bezpłatny.
Limit miejsc: 300.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.