• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego - gra miejska

Tajemnicze tunele, legendarne budynki, zagadki i niespodzianki czekają na uczestników gry miejskiej Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego, która odbędzie się 29 grudnia 2021 roku. Udział jest bezpłatny zapraszamy, trwają zapisy!

Impreza organizowana jest cyklicznie przez studentów WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni z okazji urodzin patrona uczelni. Tym razem gracze przemierzać będą morenowe wzgórza, urokliwe uliczki dzielnicy Działki Leśne, szukając śladów działalności Eugeniusza Kwiatkowskiego i klimatów przedwojennej Gdyni.

- Uczestnicy gry poznają anegdoty opowiadane przez przebranych w stroje z epoki statystów. Wysłuchają fascynujących opowieści, związanych z powstawaniem miasta i portu - mówi Adam Labuhn, wykładowca WSAiB im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

Wszystkie zadania znajdują się na obszarze max 2 godzinnego spokojnego spaceru. To fantastyczna propozycja dla osób lubiących ruch i odkrywanie zagadek, dobra zabawa dla dorosłych i dzieci dla każdego. Nad przebiegiem zabawy, a czasem nawet w roli aktora, będzie czuwał prowadzący grę przewodnik miejski Michał Miegoń (Muzeum Miasta Gdyni, Inne Szlaki).

Gra rozpocznie się w gmachu WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7. Uczestnicy otrzymają mapki z zadaniami i wskazówki.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: kwiatkowski@wsaib.pl. Prosimy o podanie imienia, nazwiska i liczbę osób w drużynie. Udział jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi.

Gdzie i kiedy:
Nazwa: Gra miejska Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego
Kiedy: Środa 29 grudnia 2021 roku
Gdzie: Start: wydawanie pakietów startowych godz. 10.00 ul. Kielecka 7 Gdynia, budynek WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Zapisy e-mail (imię i nazwisko + liczba osób w grupie): kwiatkowski@wsaib.pl

Współorganizator: Inne Szlaki.
Patronat: Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni Joanna Zielińska.
Wydarzenie współfinansowane przez miasto Gdynia
Partnerzy: Experyment, Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Muzeum Miasta Gdyni, Strefa Zoltar Gdynia
Kontakt z organizatorami:
Adam Labuhn, WSAiB Gdynia
tel. 505 919 414, kwiatkowski@wsaib.pl
 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.