stat
Impreza już się odbyła

Pool Party: Matthew Clarck & Bari Sax

Season Opening by Martini! To wielkie otwarcie nowego sezonu 2017 w Zatoce Sztuki! Drinki, jakich jeszcze nie było, najlepsi DJe i najlepsze hity! nie możemy się już doczekać! Lato zapowiada się iście zjawiskowo, a dzięki Martini absolutnie pysznie!

kwi 18

sobota, godz. 21:00

bilety 10 zł
maj 16

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 209 zł
ulgowy 189 zł
Tej nocy za dekami stanie MATTHEW CLARCK, a na saksofonie zagra BARI SAX. Oni sprawią, że poczujecie się jak na Ibizie czy w Saint Tropez! Gorący piasek, piekne kobiety, słońce, wiatr we włosach to pełnia szczęścia!

MATTHEW CLARCK (SQ klub / Poznań)
dj i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z kilkunastoma klubami w Polsce. Pomysłodawca, realizator i rezydent projektów: The Backroom!, ŚRODing oraz Na4 w poznańskim SQ.
Jeden z 4 oficjalnych DJów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Ambasador marek: URBANEARS, NIXON, eventów FLY-BOARD oraz niegdyś projektu ŁOWCY z brandem JAGERMEISTER.

Regularnie pojawia się na antenie radia RMF MAXX opowiadając o najciekawszych wydarzeniach organizowanych w rodzimym SQ. W przeszłości miał okazję wystąpić w Planecie Poznań/Warszawa, RMI FM czy internetowych RTS.fm, audiofonia i goodtimeradio.pl. Często towarzyszą mu muzycy, wokaliści lub instrumentaliści. Współpracuje z portalem Muno.pl a na co dzień prowadzi studiograficznePOPO-DESIGN.COM. Systematycznie gra na imprezach: HED KANDI, Defected in the House, Ministry od Sound, Space of Sound (Space Ibiza), Gparty!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij