• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Seans przyjazny sensorycznie Titina

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

16 kwietnia zapraszamy na wspaniały film familijny Titina. Czyli (prawie) prawdziwa opowieść o włoskim inżynierze Umberto Nobile, ostatniej przygodzie słynnego podróżnika Roalda Amundsena oraz o Titinie małej terierce, która odkryła biegun północny!

2 - 8 czerwca 2023, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Kup bilet
O FILMIE:
Umberto to świetny inżynier zajmujący się sterowcami. Zarówno w pracy, jak i w domu, towarzyszy mu ukochana suczka Titina. Umberto znalazł ją błąkającą się kiedyś po ulicach Rzymu. Od tamtej pory są nierozłączni. Pewnego dnia dostaje telefon z dalekiej północy. Wzywa go słynny podróżnik i odkrywca Roald Amundsen. Zleca mu zbudowanie gigantycznego zeppelina, którym razem podbiją Biegun Północny. Nobile wykorzystuje okazję do tworzenia historii a w daleką podróż zabiera ze sobą ukochaną terierkę Titinę i niezwykła trójka wyrusza na wyprawę do ostatniego nieodkrytego miejsca na Ziemi.
Kino przyjazne sensorycznie czyli comiesięczne seanse skierowane przede wszystkim do młodych widzów, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu przez dłuższy czas lub są wrażliwi wzrokowo.

JAK WYGLĄDA SEANS W KINIE PRZYJAZNYM SENSORYCZNIE?
- światła są przygaszone, na sali nie panuje całkowita ciemność
- niższe natężenie dźwięku
- nie ma zasady całkowitej ciszy na widowni
- sala jest wypełniona częściowo
- przed seansem nie będą wyświetlane reklamy ani zwiastun

Seans przeznaczony dla młodych widzów (sugerowana kategoria wiekowa: 6+)
Czas trwania: 91 min

Opinie