• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Scream Maker + Bad Taste

Po pięciu latach oczekiwania ukazuje się kolejna płyta heavymetalowej kapeli Scream Maker zatytułowana BloodKing. Premierze towarzyszyć będzie minitrasa koncertowa, na którą serdecznie zapraszamy! Na koncercie w Gdańsku obok Scream Maker wystąpi gościnnie Bad Taste.

Do 6 stycznia trwa promocyjna przedsprzedaż nowego albumu. Można nabyć go za 35 zamiast 45 zł oraz otrzymać jeszcze przed premiera. Wystarczy wysłać e-mail na adres screammakerband@gmail.com

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Bilety dostępne będą online od 10 stycznia oraz w klubach w dniu koncertu.
Cena: 25 zł

Scream Maker to warszawska kapela heavy metalowa, funkcjonująca na rynku już od ponad dekady. Ma na swoim koncie cztery wydawnictwa muzyczne, ponad 300 koncertów, w tym na festiwalach Metalfest, czy Przystanek Woodstock oraz 6 tras w Chinach. Zespół znany jest m.in. ze współpracy z Jordanem Rudessem (Dream Theater), Alessandro Del Vecchio (Jorn) oraz z organizacji memoriału poświęconego pamięci Ronniego Jamesa Dio. Zespół gości bądź gości na falach Antyradia, Trójki, Radia Wnet, czy Radia Rzeszów.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.