• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Scott Bradlee's

Po ogromnym sukcesie tegorocznego koncertu w warszawskiej Stodole Scott Bradlee's Postmodern Jukebox wracają do Polski na kolejne trzy koncerty - tym razem oprócz Warszawy odwiedzą również Kraków i Gdańsk!

paź 12

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Kup bilet
Informujemy, że koncert Scott Bradlee's Postmodern Jukebox, który miał odbyć się 22 maja w klubie Parlament w Gdańsku, odbędzie się w Starym Maneżu (ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz).

koncerty w Trójmieście


Pierwszy polski koncert został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów. Oryginalność aranżacji współczesnych utworów w stylistyce lat 40. przypadła do gustu polskim fanom, co było widać po entuzjastycznych reakcjach widzów Stodoły. Scott Bradlee's Postmodern Jukebox rozkochali w sobie polską publiczność.

Bilety już od 89 pln!
Przedsprzedaż rusza 22 września na stronie zespołu: http://postmodernjukebox.com/.              
Ogólna sprzedaż rusza 25 września o 12.00 na Stodola.pl i LiveNation.pl       

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że widzieliście lub może słyszeliście wspaniały muzyczny kolektyw znany jako Postmodern Jukebox na tablicach mediów społecznościowych. Te pomysłowe i pełne talentu występy dosłownie opanowały tablice na Facebooku, Twitterze i wielu innych serwisach razem z pełnymi zachwytu komentarzami. Najwięcej z nich chwali zdolność zespołu do aranżowania współczesnych hitów w fantastyczne, pełne staromodnego charakteru utwory rodem z nowoorleańskich ulic początku ubiegłego wieku.

Wyobraź sobie piosenki Beyonce, Britney Spears czy Taylor Swift przerobione tak, jakby były przeznaczone dla Louisa Armstronga, Elli Fitzgerald, Judy Garland czy Niny Simone przy akompaniamencie porywającego mini-big bandu, którzy brzmi jak Benny Goodman.

Po sukcesie ich coveru piosenki Miley Cyrus "We Can't Stop", który obejrzało ponad 12 milionów osób na YouTube, Bradlee i jego zespół stali się prawdziwymi gwiazdami serwisu! W zeszłym miesiącu Postmodern Jukebox osiągnęło ponad milion subskrypcji na swoim kanale na Youtube i ponad 232 miliony odsłon. W ostatnim czasie z powodzeniem wykonali cover "Blank Space" Taylor Swift w stylu starego kabaretu czy niesamowicie jazzowy cover "All About the Bass" Meghan Trainor, a także cover "I Want It that Way" Backstreet Boys w rytmie lat 70. i wersję fortepianową "Take Me To Church" Hoziera.

Tak jak w przypadku innych popularnych video Postmodern Jukebox, każda wykonywana przez nich piosenka na koncercie tworzy swego rodzaju most między pokoleniami, zapewniając świeże, a mimo to znajome brzmienia dla każdego!

Bilety dostępne będą na www.stodola.pl oraz www.livenation.pl

Opinie