stat
Impreza już się odbyła

Schism - Before Tool Kraków

To będzie to bardzo wyjątkowa edycja, ponieważ będziemy się rozgrzewać przed koncertem Tool'a 11 czerwca w Krakowie, który jest główną gwiazdą. Na koncercie zagrają także: Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club, Uncle Acid & The Deadbeats, 1000mods, Fiend i ich muzę również usłyszymy podczas schismowej imprezy - będzie się działo.

Indie & Alternative Party

lip 19

piątek, godz. 21:00 - 03:00

Gdańsk,
bilety 10 zł

Lubię w klubie

sie 3

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 5 zł
W rolach głównych:
Tool - Korn - System Of A Down

W pozostałych rolach:
Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club, Uncle Acid & The Deadbeats, 1000mods, Fiend

...oraz tak jak zawsze:
A Perfect Circle, Puscifer, Deftones, Marilyn Manson, Slipknot, Pantera, Godsmack, Disturbed, Linkin Park, Papa Roach, Limp Bizkit, Rage Against the Machine, Faith No More, Pearl Jam, Nirvana, Soundgarden, KNŻ, Coma, Illusion i inni...

Imprezę poprowadzi:
Jaca - muza/światło/wizualka

Ponad 25 gatunków piwka!
Cydry, shoty, driny i duży wybór innych alkoholi!
Wstęp +18

---
W skrócie o tym co wydarzy się 11 czerwca w Krakowie (Tauron Arena)...

Impact Festival 2019 / Kraków - Tauron Arena, 11 czerwca.
TOOL, ALICE IN CHAINS, BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB
Uncle Acid & The Deadbeats, 1000mods, Fiend

Jeden festiwal. Dwie sceny. Sześć rockowych zespołów!
To wszystko wydarzy się podczas 7 edycji Impact Festival 2019 w Krakowie, która odbędzie się 11 czerwca w TAURON Arenie Kraków!
Na głównej scenie wystąpią: Tool, Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club. Podczas Impact Festival 2019 będziecie mieć okazję bawić się również pod drugą sceną, na której zagrają: Uncle Acid & The Deadbeats, 1000mods oraz Fiend

SCENA GŁÓWNA

TOOL główną gwiazdą Impact Festival 2019!
Koniec oczekiwania! To już 11 lat minęło od ostatniego występu TOOL w Polsce. Po długiej przerwie fani zostaną w przyszłym roku wynagrodzeni za cierpliwość i będą mogli ponownie zobaczyć zespół na żywo.

ALICE IN CHAINS
Zdobyli wiele nominacji do Grammy, sprzedali ponad 20 milionów albumów i obok z Nirvany, Pearl Jam i Soundgarden, jako "Wielka Czwórka z Seattle", zmienili brzmienie współczesnego rocka.

BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB (BRMC)
Jako zespół, który nie chciał zostać zamknięty w jednym gatunku, odnaleźli wolność dzięki umiejętności unoszenia się od bluesowego rock'n'rolla przez rocka psychodelicznego i z powrotem do tradycyjnych muzycznych korzeni Ameryki.

DRUGA SCENA

Uncle Acid & The Deadbeats
Wyłonieni z niejasnego zakątka labiryntowego angielskiego podziemia. Ich muzyka napędzana jest mrocznym, lirycznym sercem późnych lat 60. i wczesnych 70. Zawsze zbyt śmiali i specyficzni, aby można ich było łatwo zaszufladkować.

1000mods
Kwartet pochodzący z Greckiego Chiliomodi, założony w 2006 roku. Ich muzyka to elektryzująca mieszanka szalonych, psychodelicznych odlotów z ciężkim stonerowym uderzeniem.

Fiend
Fiend jest muzyczną istotą żyjącą na obrzeżach paryskiego podziemia. Skąpany w mistycznej atmosferze dźwięk francusko-angielsko-amerykańskiego kwartetu trudno skategoryzować, ale słowa stoner, doom, sludge i psychodelic wydają się opisywać go najlepiej.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni