• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Scena koncertowa SASSY: Novika 'Bez Cukru' live

Wiosna i lato nie były przychylne by zrealizować koncert z żywą muzyką w klubie. Jedak na jesień, mimo ograniczeń sanitarnych, powracamy z ideą występu na żywo i to nie na dwa świerszcze, a mikrofony, elektronikę i perkusję!

w każdy piątek (do 31.03), godz. 20:00

Gdynia,
bilety 20 zł
maj 20

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 69 - 89 zł
Od wydania kolejnego w dyskografii polskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów albumu Noviki "Bez Cukru" mija ponad rok. Teraz w klubowej przestrzeni SASSY będziecie mieli okazję posłuchać na żywo kapitalnych i aktualnych numerów "Unsafe", "Lekko", "Słabości", "Od Dziecka" a także utworów z poprzednich wydawnictw w nowym, zaskakującym opracowaniu. Za aktualne brzmienie koncertowe NOVIKA (jak i część produkcyjną płyty) odpowiada doskonale znany AGIM obsługujący całą elektronikę, któremu na scenie towarzyszyć będzie perkusista Rafał Dutkiewicz.

UWAGA!
Pamiętajcie o reżimie sanitarnym. Nasz lokal obowiązuje limit osób. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych. Przed wejściem prosimy o dezynfekcję rąk i przestrzeganie zasad bezpiecznego przebywania w lokalu. W trosce o naszych gości oraz pracowników nasza ekipa nosi ochrony twarzy oraz dba o dezynfekcję stołów, blatów i innych kontaktowych przedmiotów.

ENTRY:
Door Open: 21.30
Ticket 30 PLN
21+ only
Bilety dostępne w przedsprzedaży poprzez platformę Biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/.../novika-live-sassy-gdansk-9798/

RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 604
System rezerwacji online: bit.ly/SassyRezerwacje

DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
Express Yourself colorful outfits with no stiff.
www.besassy.pl


NOVIKA
Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012) oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album - "Heart Times"; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku.
Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep'ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w 2019 roku powróciłą z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości.
Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open'er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka).
Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 2017 roku prowadziła Lekkość Bitu w Chilli Zet.
Obecnie w Radiospacji można ją usłyszeć w środy od 19.00 do 21.00 w audycji "Lekko". Niedawno także uruchomiła kanał YouTube - JakByło.
https://www.facebook.com/novikamusic/
https://www.youtube.com/user/novikatv/
https://www.instagram.com/novikasia
https://www.facebook.com/JakByloTV

Opinie