• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Scary Silent Disco

Halloweenowe Silent Disco w Teatrze! Przyjdź jeśli się odważysz! Najciekawiej przebrani dostaną prezent - niespodziankę. O muzykę na trzech kanałach zadbają: DJ Romero, Cez14, ASQ. Wybieraj to co lubisz!

DJ Cez14 to najprawdopodobniej jeden z najciekawszych i najbardziej nieobliczalnych DJ-ów tej części Polski. Szaleniec stylistyczny i nieokiełznany szatan dobrego słowa funkowego. Piewca starej szkoły trójmiejskiego DJingu Break Beatowego, a zarazem ogrodnik hodujący delikatnie jazzującą grzybnie wychowaną na mashed-upowym podłożu. Osoba, która twierdzi, że szufladki i pudełka są po to, by schować w nich śrubki i skarpetki, a nie muzykę. Producent poszukujący czystej formy radości i tajemnego kryształu szczęścia zaklętego w dźwiękach wyrabianych niczym ciasto drożdżowe. Od 2020 roku pomysłodawca i autor audycji BIGBEAT KINGDOM oraz SUPERSAMPLER w RadioSpacji. Ulubione trunki imprezowe: soczyste owocowe smaki old-school big beatowe, cytrynowo jazzujące likiery oraz szalone wytrawne dodatki etniczne i mashed-upowe.

DJ ASQ - już od pierwszych usłyszanych nut w Radiostacji - zakochana w elektronicznych bitach. Pełna radości i słońca muzyka house stała się jej głównym nurtem muzycznym od 2007 roku, kiedy to pierwszy raz stanęła za deckami w klubie. Znana z energii, którą przemyca w delikatny i kobiecy sposób na parkiet. Od 16 lat obecna na trójmiejskiej scenie klubowej. Przez lata związana z klubem Mandarynka, gdzie wspólnie z kolegami i koleżankami DJami dbała o gusta muzyczne sopockich klubowiczów. Cyklicznie zapraszana na liczne eventy i imprezy do największych miast w Polsce i w Londynie. Po wielu latach pielęgnowania swojej pasji wciąż posiada ogromne pokłady energii.

DJ Romero (Roman Nasiński) - początkowo jako muzyk, współtworzył Alternatywną Scenę Gdańską. W roli DJ'a pojawił się na scenie w 1992 r. Od tego czasu grając regularnie w wielu klubach Polski i Europy promuje różne gatunki muzyki. Powołał do życia i animował pierwszy regularnie działający klub techno "Forty" w Gdańsku. Od samego początku rezydent i współtwórca wielu znaczących wydarzeń najsłynniejszego w Polsce i znanego w Europie sopockiego klubu "Sfinks", gdzie miał okazję supportować, światową czołówkę DJów i producentów z przełomu lat 1990-2000. Wraz z Glennem Meyrem (mc'Glennski ) i Mikołajem Trzaską współtworzył "Jazz Nojz Break System" - jeden z pierwszych sound systemów klubowych w kraju. Przez lata był filarem polskiej sceny break beat. Dziś coraz częściej swoje fascynacje i prezentacje muzyczne opiera na szeroko rozwijającym się gatunku lounge, w którego "tyglu", znajduje się, acid jazz, funk, trip hop, dub, czyli muzyka od której rozpoczął swoją podróż didżejską. Również ukochane Disco lat 70., które wróciło dziś w nowej odsłonie jako "New Disco", buduje dziś jego sety, tworząc wraz z innymi gatunkami piorunującą mieszankę klubową.

Opinie