stat
Impreza już się odbyła

Sautrus Live Stream - WR

lip 18

niedziela, godz. 20:00

bilety 79 zł
cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet
Po długiej przerwie będziemy mieli przyjemność zrealizować dla Was koncert. Na wydziałowych deskach pojawi się trójmiejska formacja Sautrus. Zapraszamy na darmowy streaming!
 
Sautrus to bez wątpienia jeden z najciekawszych zespołów trójmiejskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Zespół znalazł swoją niszę, zręcznie łącząc elementy rocka psychodelicznego, stoner rocka i rytualnej transowości, w całości polanych brzmieniem charakterystycznym dla lat 70-tych. W dorobku grupy znalazły się do tej pory cztery, bardzo dobrze odebrane przez recenzentów i słuchaczy wydawnictwa: EP: Kuelmaggah Mysticism (2012) i trzy płyty długogrające: REED: Chapter One (2014), Anthony Hill (2017), M.A.P. (2020). Co warto podkreślić, twórczość została doceniona również poza granicami naszego kraju, gdzie zespół koncertuje już regularnie. Koniec końców to ich koncerty są właśnie głównym atutem tego zespołu. Porywające, autentyczne występy na żywo, z wyróżniającym się swoją teatralnością i osobowością sceniczną wokalistą grupy, za każdym razem zaskarbiają im nowe rzesze fanów. Zespół ma za sobą występy na wielu festiwalach (Celebration Days Festival, Red Smoke Festival, Summer Dying Loud itd.), dzielił też scenę z takimi kapelami jak Uriah Heep, Wishbone Ash, Mars Red Sky, Planet of Zeus, Samsara Blues Experiment, Blindead i wiele innych. Nadchodzący koncert będzie promował najnowsze wydawnictwo zespołu pt. M.A.P.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Skład:
Weno Winter wokal, gitara, harmonijka
Michał Nowak gitara
Arek Wądołowski perkusja
Krystian Papiernik bas
Michał Tarkowski (gościnnie) - klawisze

Bandcamp 
https://sautrus.bandcamp.com/


 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • ciężkie brzmienia , rock
    lip 18
    niedziela, g. 20:00
    Gdańsk, S1 - Scena plenerowa
    Nocny Kochanek