stat
Impreza już się odbyła

Sassy Club: Kings of Tomorrow ft. Julie mcknight live

Co za noc. Rok temu nasze plany zostały pokrzyżowane przez wiadomo co (nie chcemy wypowiadać tego złego słowa), ale dzięki hartowi ducha utrzymaliśmy pozytywny nastrój i udało nam się sprawić, by pod naszym, stęsknionym imprez dachem pojawiła się prawdziwa legenda muzyki house SANDY RIVERA, który prezentuje klubowy projekt Kings Of Tomorrow z udziałem houseowej wokalistki z silnym wpływem R&B / Soul / Urban JULIE McKNIGHT.

w każdą środę (do 27.10)

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 31

niedziela, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 15 - 25 zł
Ten duet jest doskonale znany z hitu "Finally" z 2001 roku https://youtu.be/syPi_HXY1e0, a poza współpracą z projektem Kings of Tomorrow, Julie pojawiała się w nagraniach takich ikon sceny klubowej jak Louie Vega, Kiko Navarro czy David Guetta.

Trudno w trzech zdaniach zmieścić dorobek i wpływ Sandy Rivera na scenę muzyki house. Wystarczy przypomnieć hity, które podpisuje swym nazwiskiem jak:
Come in to my Room
Dreams
Just Won't Do
Forever
I need to Love Me
cover Kosheen "Hide U"
i oczywiście mashup z Everything But The Girl

Tej nocy spodziewajcie się portorykańskiej DJ-skiej pasji do muzyki soul, funk, disco, techno i wszystkiego co pomiędzy.

Impreza odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz limitem osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu.

ENTRY:
DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
21+
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)

RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600

SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.