stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Saksofony, gitary i basy! Dla Dzieci - Cudowne koncerty! Sopot Grand Hotel

Dla Dzieci zagrają 4 saksofony! Poznamy saksofon sopranowy, altowy, tenorowy i barytonowy! Będą cudowne melodie i duety na dwa muzyczne grubasy. Posłuchamy znakomitej muzyki od najlepszej klasyki po klasykę jazzu i muzyki rozrywkowej, do Szostakowicza po Stinga!

Nauczymy się rozróżniać saksofony a nawet słyszeć BAS w muzyce:) I będą zabawy, i zgadywanki i dużo elegancji i rodzinna atmosfera. Naszym gwiazdom (czyli saksofonom) towarzyszyć będą gitary: akustyczna i elektryczna! A że muzyka bez basu to jak stół bez nóg - przyjadą do nas także GITARA BASOWA i KONTRABAS! Nauczymy się słuchać basu w muzyce i poczujemy kontrabasowy rytm! Dla wszystkich Dzieci - tradycyjnie- przygotujemy OBRAZKOWE PROGRAMY KONCERTOWE  z zagadkami, malowankami i wiedzą, aby to co odkryją podczas koncertów- utrwalało się w główkach w zabawie w domku 

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.Pendereckiego, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", oraz innymi nagrodami, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci - kochana Pani Ania. Rodzice piszą: "To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora" ; "To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju". Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórcą i i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.
 
Bilety wyprzedają się szybko, lecz zamawiaj bez obaw. Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT. W sytuacji konieczności odwołania koncertów- PO PROSTU odsyłamy Wasze wpłaty.

Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo - wraz z pozostałymi informacjami - w mailu zwrotnym:)
(Będziemy wdzięczni za informację czy są Państwo zaszczepieni - ma to obecnie wpływ na liczbę uczestników koncertów /jest to informacja w pełni dobrowolna i z życzliwości, Dziękujemy )

BIURO WIDZA:
jest do Państwa dyspozycji
tel 737-169-961 , e-mail:
Sopot-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

MIEJSCE:
Sala Balowa SOPOT GRAND HOTEL
Powstańców Warszawy 12

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
Zamówienie prosimy przesłać na mailem na adres:
sopot-bilety@filharmoniadladzieci.pl

Zakup biletu oznacza akceptację regulaminu wydarzenia. (dostępny na www.FilharmoniaDlaDzieci.pl)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.