• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Sad Zone Fest | Jaguar, Access Denied, Bad Taste, Haggemy

Zapraszamy 15 maja na Sad Zone Fest | Jaguar, Access Denied, Bad Taste, Haggemy w Podwórko.art.

Jaguar
www.facebook.com/Jaguar.official.profile

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Jaguar powstał w Gdańsku w 1984 roku. ️Zespół zadebiutował w tym samym roku na festiwalu w Jarocinie, obok takich formacji jak KAT, Moskwa czy Siekiera.Udział w tym wydarzeniu zakończył się ogromnym sukcesem grupy, która została zakwalifikowana do "Złotej ósemki festiwalu". Rok 1985 to kolejne udane występy w całej Polsce, m.in. ponownie na festiwalu w Jarocinie. Warto odnotować, że w kwietniu 1986 r. Jaguar wystąpił podczas pierwszej Metalmanii w katowickim Spodku, razem z tak znanymi metalowymi zespołami jak choćby: KAT, Turbo, Vader, czy Dragon. Do sukcesów Jaguara należy też zaliczyć wspólne koncerty z TSA, Lady Pank i Dżem. W następnym roku zespół na wiele lat zawiesił swoją działalność.

Zapraszamy na sensacyjny powrót Jaguara, w niemal oryginalnym składzie:
- Dariusz Grzechnik - perkusja
- Robert Miszkin - gitara
- Jerzy Rębisz - gitara
- Mariusz Juriewicz - wokal
- Grzegorz Martyński - bas

Acces Denied
https://www.facebook.com/AccessDeniedMetal
Trójmiejski zespół Access Denied istnieje od 19 lat i gra ogólnie pojętego rocka. W ciągu tego czasu zagrał wiele koncertów na terenie całej Polski ( i nie tylko), supportując takie zespoły jak Lady Pank, Kat, TSA, Turbo, Ceti, Hunter, IRA, Proletaryat, Jelonek, Closterkeller, Apteka, Kombi, Golden Life, Patrycja Markowska czy Mech. Access Denied grał także przed gwiazdami światowego formatu jak Nazareth, Tim Ripper Owens czy Cult of Luna. Zespół ma na koncie trzy albumy, a ostatni z nich ukazał się pod koniec 2018 dzięki Universal Music Polska.

Bad Taste
https://www.facebook.com/badtaste.98
Grupa Bad Taste powstała w 1998 roku w Gdańsku. Ich muzyka łączy elementy klasycznego hard rocka i heavy metalu, a całość dopełniają polskie teksty śpiewane przez wokalistę Sebastiana Boba Mazurowskiego. W 2002 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany Tajemnica. Na płycie znalazł się m.in. utwór Wiedźmin zainspirowany bohaterem książek Andrzeja Sapkowskiego. W 2010 roku grupa wydała epkę Rock Taste, na której znalazły się cztery piosenki. W 2011 roku dwa utwory z epki pojawiły się na składance 3miasto Metal Split. Po kilku latach braku aktywności, Bad Taste powróciło na dobre w lutym 2019 roku dając koncert w klubie Metro. W styczniu 2020 roku miał premierę pierwszy teledysk w historii zespołu, nagrany do utworu Życie. Obecnie zespół promuje swój nowy album Zanim zgasnę . To dziewięć premierowych utworów, plus trzy tzw bonusy z poprzedniej sesji nagraniowej. Album utrzymany w konwencji heavy rock z lat 80 tych i 90 tych ubiegłego stulecia.

Obecny skład Bad Taste:
- Sebastian Bob Mazurowski wokal
- Piotr Chudy Wysokiński gitara
- Daniel Mazurowski gitara basowa
- Daniel Ogi Ogorzałek perkusja

Haggemy
https://www.facebook.com/haggemyband

Gęsty wywar z melodyjnych gitar i dudniącej perkusji, przełamany aksamitnym wokalem - oto zespół Haggemy. Heavy metal z intensywną domieszką mistycyzmu, łączący w sobie starodawne brzmienia złotej ery metalu ze współczesną głębią, która, niczym odmęty wiedźmiego kotła wciągnie Cię w w toń naszej muzyki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock / punk
  cze 30-2.07
  czwartek - sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych
  Rockowizna Festiwal