stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

LATO w BOTO: Sabina

LATO w BOTO to cykl koncertów, które będą się odbywać w ogródku Teatru BOTO przez całe wakacje.

24.07.2020 / piątek
Start: 20:00
Miejsce: Teatr BOTO (ogródek)Usłyszycie utwory z debiutanckiej płyty Sabiny, w intrygujących aranżacjach. "LEPIDOPTERA", bo taką nazwę nosi album, ukazała się 13 września ubiegłego roku. Jest osobistą opowieścią artystki, pamiętnikiem jej wspomnień, świadkiem przeobrażeń i trudności z radzeniem sobie z obowiązującymi konwenansami.

Electro-popowy MOTYL, przenosi nas do baśniowego świata, pełnego ciekawych brzmień, idealnie współgrających z warstwą liryczną. Ciemna, głęboka barwa głosu Sabiny, w połączeniu z przemyślanym, artystycznym entouragem, tworzy wspólny mianownik dla doskonałej muzycznej uczty, na której nie może Cię zabraknąć.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


A to dopiero początek!

Sabina czyli Sabina Karwala, jest niezależną artystką, która na rodzimym rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany "Kołysanka". Jako absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, dotychczas spełniała się głównie na scenach teatralnych.

Intensywne prace nad debiutanckim albumem długogrającym zajęły blisko 2 lata, a produkcji muzycznej podjęło się duo producenckie UPNDWN. Artystkę na scenie wspierają: Jan Bielecki (instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna), Damian Skoczyk (cajon, talerze, chimesy, shaker, dzwonki, tamburyn, kazoo, melodyka).


SABINA - Sreberka (Live Session)
https://www.youtube.com/watch?v=SdVhApV-KF4

SABINA - Pijane wiśnie (Official Audio)
https://www.youtube.com/watch?v=bQoBR0L2e3s

SABINA - Panowie w kapeluszach (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=wHmWTddgk


Regulamin:
- obowiązkowe maseczki lub przyłbice
- obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu
- wejście do BOTO jedynie głównymi drzwiami, a do ogródka drzwiami bocznymi z BOTO
- kazdy uczestnik musi złożyć oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.