• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

SMOLIK KEV FOX

Cztery lata po wydaniu debiutu oraz dwa lata po wydaniu EP duet SMOLIK // KEV FOX wyrusza w ostatnią trasę koncertową, na której zagra zarówno utwory z pokrytego platyną debiutanckiego albumu, jak i ze znakomitej, nagrywanej w Real World Studios EP "Queen Of Hearts". Koncert w Gdańsku 15 grudnia 2019 roku będzie ostatnim w tegorocznej trasie koncertowej The All Saints Tour, a zarazem ostatnim przed wydaniem nowego pełnowymiarowego albumu, do którego nagrania studyjne zaplanowane są zaraz po trasie.

Polski producent, kompozytor i multiinstrumentalista SMOLIK oraz brytyjski wokalista, gitarzysta i kompozytor KEV FOX z sukcesami współpracują od 2015 roku, kiedy wydali znakomicie przyjęty, pierwszy wspólny album i po raz pierwszy wystąpili w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Teraz wracają z koncertem promującym album "Queen Of Hearts", czyli EP duetu z 2018 roku, która jest efektem sesji nagraniowej w legendarnym Real World Studios w Wielkiej Brytanii, którego właścicielem jest Peter Gabriel. Premiera koncertowa miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór "Queen Of Hearts" oraz kilka utworów z debiutanckiego albumu.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Materiał EP uzupełniają dwa kolejne utwory: "On The Quiet" i "All The Saints" oraz niespodzianka w postaci wersji utworu "Queen Of Hearts" z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku. Artyści odebrali za niego FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

W wersji koncertowej misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką "Queen Of Hearts" towarzyszyło też powstanie filmu w technologii VR (jego premiera miała miejsce 8 czerwca 2018). Film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.