stat
Impreza już się odbyła

SCG PARK Prolog: KAMP!

Lato nie tylko nie zostało odwołane, ale właśnie zyskuje dodatkową energię! ️Otwierając w wyjątkowych okolicznościach sezon pod hasłem Summer is NOT Cancelled zapowiedzieliśmy aktywację drugiej przestrzeni plenerowej na Ulicy Elektryków. Obietnicy dotrzymujemy wspólnie z SCG Stocznia Centrum Gdańsk jako partnerem, który nadaje rytm nowej dzielnicy Gdańska: Młodemu Miastu; przestrzeni dobrej muzyki, kreatywnych zderzeń i wolności, gdzie historyczne dziedzictwo łączy się z nowoczesnością.

Relacja z imprezy

Zwiastunem projektu sygnowanego nazwą SCG Park i przedsmakiem nadchodzących atrakcji będzie występ KAMP! Jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych ostatnich dwóch dekad wyrobił sobie markę w dziedzinie electropopu i przecierał szlaki innym artystom za sprawą trzech długogrających albumów (Kamp!, Orneta, Dare) czy tak pamiętnych przebojów jak Cairo. Wraz z premierą ubiegłorocznego wydawnictwa koncertowego grupa zapowiedziała jednak zwrot w kierunku techno. Właśnie taką odsłonę zaprezentuje w ramach prologu kolejnej części uniwersum Elektryków, dedykowanej miejskiemu wypoczynkowi pod gołym niebem.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Ze względu na ograniczenia, wynikające z obostrzeń sanitarnych i konieczności zachowania dystansu społecznego przy muzyce KAMP! relaksujemy się w wariancie ściśle limitowanym. Do sprzedaży trafi limitowana ilość biletów!

Sprzedaż biletów na wydarzeń startuje w poniedziałek 20 lipca o godzinie 12:00!

Data: 24 lipca 2020
Otwarcie przestrzeni: 18:00
Start Koncertu: 21:00
Miejsce: SCG PARK

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo

Podczas koncertu w naszej przestrzeni będzie się znajdować nie więcej niż 1 osoba na 5m2 powierzchni dostępnej dla uczestników

Zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos.

Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

Dziękujemy za zrozumienie!
Elektryków ️️️

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.