stat

SCG PARK: Mery Spolsky

pop

Lato nie tylko nie zostało odwołane, ale właśnie zyskuje dodatkową energię! ️Krach życia społecznego, jaki nastąpił wraz z lockdownem sprawił, że w dobie trwającej właśnie odwilży w znacznie większym stopniu doceniamy interakcję z drugim człowiekiem, wolność i dobrą energię. Właśnie te wartości będziemy celebrować wraz z otwarciem nowego miejsca spotkań w orbicie Ulicy Elektryków, SCG Park, którego partnerem jest SCG Stocznia Centrum Gdańsk.

Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie. Sama pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje... głównie do myślenia. Jej słowa są szczere i odważne, ubrane w mocne elektro-techno bity i piosenkowe melodie. Na swoim koncie ma już dwa albumy Miło Było Pana Poznać i Dekalog Spolsky, trzy nominacje do Fryderyków, kilka wyprzedanych tras koncertowych, miliony odtworzeń na YouTube i serwisach streamingowych. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji. Towarzyszą jej krzyż spolsky, który niesie pomoc zagubionym sercom, czarno-białe paski i oczywiście najwierniejsi fani, czyli - Ludzie Spolsky.

pop - koncerty w Trójmieście


Ze względu na ograniczenia, wynikające z obostrzeń sanitarnych i konieczności zachowania dystansu społecznego przy muzyce Mery Spolsky relaksujemy się w wariancie ściśle limitowanym. Do sprzedaży trafi limitowana ilość biletów!

Sprzedaż biletów na wydarzeń startuje w czwartek 23 lipca o godzinie 12:00!

BILETY ️
https://going.pl/mery-spolsky-scgpark-gdansk
I PULA: 40 II PULA: 45 III PULA: 50

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo

Podczas koncertu w naszej przestrzeni będzie się znajdować nie więcej niż 1 osoba na 5m2 powierzchni dostępnej dla uczestników

Zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos.

Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

Dziękujemy za zrozumienie!
Elektryków ️️️

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.