stat
Impreza już się odbyła

SASSY Grand Opening by G.H.Mumm (1 opinia)

SASSY oraz G.H. Mumm zapraszają na oficjalne otwarcie przestrzeni artystyczno - rozrywkowej w samym centrum kosmopolitycznego Gdańska pod hasłem: Dare to Celebrate.

Pamiętaj, cały czar w ryzyku!

Tom Novy ft. Lukas Love from Chasing Kurt (Frankfurt)
Diana d'Rouze
TENES PL


Tom Novy
Już w latach 90. tych królował w klubach z takimi hitami jak "I House You", "Superstar" czy "I Rock" a w kolejnych dekadach rozjeżdżał parkiety numerami "Pupmin", "Lovin U" i "Your Body". W ponad 20 krajach jego utwory znajdowały się w Top15 najczęściej granych kawałków. Artysta, którego single regularnie trafiały do większości radiostacji i telewizji muzycznych na całym świecie.

Przez lata obecności na rynku Tom współpracował z wieloma ciekawymi i szanowanymi artystami, wyprodukował mnóstwo remixów, w tym dla Justina Timberlake, Yoko Ono, Ludacris, Ericka Morillo, Toma Jonesa & Mousse T, Snap! czy Sander Kleinenberga. Tom śmiało może powiedzieć "world is my oyster" i choć od wielu lat jego drugim domem jest Ibiza już przygotowuje się do szalonej nocy w SASSY!

Tom wystąpi wraz z wokalistą synth/deep houseowego duo Chasing Kurt, Lukasem Love. Jego miękki acz dynamiczny głos przejmie kontrolę nad pełnym energii, roztańczonym setem.

Diana d'Rouze
Polski support zapewni piękna Diana D'Rouze, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ek obecna na scenie od 1997 roku. Rozpoczynała swą karierę w Holandii oraz Hiszpanii, w mekce światowego clubbingu - Ibizie. Grała w Niemczech, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii, Węgrzech, Białorusi a nawet na Ukrainie popularyzując polską scenę klubową. Zaliczyła europejskie tour klubu Cocoon w Pradze oraz w Amnezji, Pachy i El Divino na Ibizie. Grała z artystami światowego formatu, takimi jak: Paul Van Dyk, Sven Vath, Chris Fortier, Carl Cox czy Danny Howells.

TENES PL
Na otwarcie wieczoru - TENES PL - na polskiej scenie klubowej obecny od ponad 21 lat. Współzałożyciel agencji Rich & Famous, która przez lata promowała w Polsce jak i za granicą artystów, imprezy i wydarzenia klubowe. Znany publiczności polskiej jak i zagranicznej. DJ radiowy. Współpracował z RDC, Radiostacją, Planetą FM, MTV Europe. Od samego początku współtworzy projekt BIG BOAT PARTY.

ENTRY:
Selekcja na wejściu dla dobra pięknych duchem ludzi.
Ticket 50 PLN
21+ only

RESERVATIONS:
Denis Nortey | rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600

SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

DRESS CODE:
Elegancka Ekstrawagancja / Elegant Extravaganza

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni