stat
Impreza już się odbyła

SAMOwybaczanie zamiast SAMObiczowania

Zapraszamy na warsztaty "SAMOwybaczenie zamiast SAMObiczowania", w formie treningu mentalnego z ustawieniami systemowymi. Warsztat dotyczył będzie tematów poświęcania się, poczucia winy i wstydu.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
lis 16

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Przestań pchać się na krzyż - on jest już zajęty. Przestań się biczować. Co najwyżej możesz podejść i zobaczyć, że wszystko jest już tam załatwione.

Jak często czujesz się winny, kiedy myślisz o sobie? Kiedy coś robisz dla siebie, chociaż nie ma realnych przesłanek do czucia się wtedy źle? Jak się czujesz, kiedy odmawiasz innym i jasno stawiasz granice? Czy możesz być szczęśliwy, mieć pieniądze, fajny związek, kiedy obok komuś, nieco gorzej się powodzi? Jak często czujesz, że się poświęcasz? Bo jak to robisz, czujesz się lepiej? I nie możesz/nie umiesz nic zrobić dla siebie. Tylko dlaczego inni są ważniejsi od Ciebie?

A może zamiast poczucia winy i poświęcania się, wstydzisz się siebie, swojej rodziny, swojej przeszłości? Tego jak wyglądasz, gdzie pracujesz, co posiadasz, jak wygląda Twoje życie osobiste? Czujesz się gorsza/gorszy przez to, że na przykład nie masz kochającego męża, dwójki zdolnych dzieci, super pracy i zarobków lub fajnego mieszkania?

Na spotkaniu będziemy przyglądać się, skąd pochodzą Twoje problemy, uczucie winy lub noszony w sobie wstyd albo poświęcanie się. Sprawdzimy, czy otrzymałeś je w spadku po przodkach, bo ktoś np. wyrządził komuś krzywdę, a Ty podświadomie to przejąłeś/przejęłaś. A może ktoś bliski lub Ty sama/sam doświadczyliście jakiejś traumy, która jest ukrytym powodem tego, że nosisz teraz to uczucia w sobie? A może ma to podłoże religijne - bo tak Cię wychowano i tak trzeba.

Popatrzymy na to, co w Tobie i przy Tobie. Postaramy się wspólnie odkryć przyczynę tego, żei ciągle się biczujesz - poczuciem winy, wstydem, poświęcaniem się.
Wszystko po to, żebyś opanowała/opanował sztukę SAMOwybaczania i zaakceptowała/zaakceptował siebie tego, jakim jesteś. Trening mentalny złożony będzie z gry i ćwiczeń rozwojowych, wizualizacji oraz ustawień systemowych.

Warsztat jest częścią serii pod hasłem SAMO się nie zrobi, które pozwalają na pracę z własnym potencjałem w zakresie miłości własnej, zaufania, bliskości, poczucia własnej wartości, eliminacji wstydu, poczucia winy, poświęcenia się i niepewności. Informacje o pozostałych odsłonach znajdują się w zakładce wydarzenia na stronie Sztuka Życia - Marlena Liza Sawicka na Facebooku

W trakcie warsztatu zapewniona jest woda, kawa, herbata oraz przekąski. Przewiduję krótsze przerwy na zadbanie o siebie i ok. godzinną przerwę obiadową. W trosce o jakość przeprowadzanego procesu liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga: Warsztat jest procesem grupowym, zatem proszę o zorganizowanie czasu tak, abyś mogła/mógł wziąć udział w nim do końca.

Do zobaczenia i pamiętaj SAMO się nie zrobi!

Prowadząca: Marlena Liza Sawicka, psycholog, trener mentalny, terapeuta ustawień systemowych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400 zł
  • Bilet ulgowy
    200 zł
Zapisy: sztukazycia.mls@gmail.com, 662 006 787

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.