stat
Impreza już się odbyła

SAMOakceptacja i SAMOświadomość

Zapraszam Cię na warsztat z ustawieniami systemowymi, gdzie będziemy przyglądać się Twojej Miłości Własnej. Kochaniu siebie SAMOakcpetacji i SAMOświadomości. Przyjrzymy się temu, dlaczego tak trudno Ci być sobą i przyjąć to, kim jesteś. Bez konieczności rewolucji i zmian oraz zaprzestania życia w trybie "Jestem popsuta/popsuty. Napraw się."

1 września 2020 - 31 stycznia 2021

bilety 15, 18, 20, 25 zł

w każdy poniedziałek (do 21.06), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł
Wychodzisz z założenia, że nic samo się nie zrobi czy z założonymi rękami czekasz na to, co przyniesie życie? Jakie masz przekonanie na temat życia i świata, a jakie na temat siebie Zasługujesz na miłość, akceptację, szacunek? Tylko dlaczego miałbyś/miałabyś zasługiwać na cokolwiek?

Czy podświadomie musisz specjalnie starać się, żeby na to zasłużyć i ciągle być i żyć jako osoba niedoskonała, niewystarczająca, do naprawienia? Zamiast oczekiwanych piątek w szkole były czwórki, partner był nie taki, praca nie taka, studia nie takie. Życie nie takie. Ile razy to słyszałaś/słyszałeś? Ile razy to mówiłaś/mówiłeś sam do siebie? To nie tak miało być i nie tak wyglądać. Wszystko miało być inaczej. Tylko po co? Żeby inni Cię lubili, czy żebyś Ty lubiła/lubił bardziej siebie? A co by było, jakbyś się zaakceptował, przyjął i uznał?

Warsztat jest procesem grupowym. Podczas spotkania SAMO się nie zrobi oprócz ustawień systemowych, zrobimy kilka ćwiczeń, wizualizacji, podzielę się wiedzą psychologiczną i przekażę wskazówki do pracy po warsztacie.

W trakcie warsztatu zapewniona jest woda, kawa, herbata oraz przekąski. Przewiduję krótsze przerwy na zadbanie o siebie i ok. godzinną przerwę obiadową. W trosce o jakość przeprowadzanego procesu liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy:
- sztukazycia.mls@gmail.com
- 662 006 787

Rezerwacja miejsca to wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł na konto 42 1050 1764 1000 0097 3267 9957 (Marlena Sawicka). W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz datę warsztatu. Wpłacając zaliczkę zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy Sztuka Życia - Marlena Liza Sawicka.

Cena dla obserwatora/reprezentanta 200 zł (bez konieczności wpłaty zaliczki).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.