stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rzepińska & Lipiński - Wieczór z piosenką

Duet Rzepińska & Lipińsk i znowu zagości w Oliwskim Ratuszu Kultury! Będzie to koncert wyjątkowy, bo świętujący tak długo oczekiwany powrót na scenę muzyki na żywo. Artyści zaserwują Państwu muzyczną ucztę na której nie zabraknie emocji, wzruszeń i uśmiechu.

Na koncercie usłyszymy piosenki znanych wykonawców takich jak Gregory Porter, Zbigniew Wodecki, Hooverphonic, Prince, Stevie Wonder czy Daria Zawiałow. Możecie Państwo liczyć na charakterystyczne dla duetu oryginalne interpretacje, świetny kontakt z publicznością oraz sporą dawkę pozytywnej energii, które z pewnością stworzą niepowtarzalny klimat występu.
Drodzy Widzowie, to będzie muzyczna pobudka w Oliwskim Ratuszu Kultury, nie może Was tam zabraknąć, zapraszamy!

jazz - koncerty w Trójmieście


Mateusz Lipiński - muzyk, pianista, stroiciel, DJ, aranżer, kompozytor oraz producent muzyczny. W świecie muzyki klubowej znany pod pseudonimem artystycznym "Arcadi". Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku w klasie fortepianu. Naukę gry na instrumencie rozpoczął mając 5 lat. Kompozytor odpowiedzialny za muzykę do "Pasji" oraz cyklu "Drogi Krzyżowej" wystawianych w Londynie na przełomie 2011/2012 roku przez polonie mieszkającą również w Londynie. Jeden z jego autorskich utworów fortepianowych został wykorzystany jako podkład do filmu o architekturze królewskiego Pałacu Buckingham. Artysta zajmuje się też produkcją muzyki klubowej Trance, House oraz Rap. Współpracujący z DJ Adamusem, jednym z czołowych europejskich DJ-ów muzyki klubowej. Mateusz zajmuje się też strojeniem, naprawą i remontami pianin i fortepianów i w związku z tym odbywa w tym kierunku szkolenia za granicą w celu doskonalenia wiedzy. Obecnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu ze swoimi fortepianowymi utworami, którego wydanie jest planowane na rok 2018. Artysta grający w trójmiejskich teatrach m.in. Teatr Czwarte Miasto, Teatr Baabus Musicalis, Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie. Autor muzyki do spektaklu "Plastuś" z ramienia teatru Czwarte Miasto.

Beata Rzepińska - wokalistka, autorka tekstów, artysta grafik. Umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Moniki Malec-Piotrowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Krystyny Stańko, Agnieszki Kamińskiej, Pauliny Kujawskiej. Ukończyła czteroletnią naukę w nowatorskiej szkole muzycznej Musicollective. Zaangażowana była również wokalnie w audycje muzyczne - koncerty dla dzieci "Muzyczna Kraina". Współpracuje z uznanymi trójmiejskimi muzykami tworząc autorskie projekty, w związku z czym ma na swoim koncie wiele koncertów i występów. Jej preferencje muzyczne zmierzają zdecydowanie w kierunku jazzu, soulu, bluesa i funky. Obecnie współtworzy duet z Mateuszem Lipińskim Rzepińska&Lipiński, B&A z Adamem Urbanowiczem oraz autorski projekt Kazika Kaszubowskiego Basstop. Zawodowo - jako absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją, tworząc markę OH MY CAT!. W swojej twórczości stara się poszukiwać ciągle nowych barw i przestrzeni, co przekłada się na nieustanną pracę nad własnym rozwojem artystycznym.

Zanim nas odwiedzisz, zapoznaj się z Regulaminem Wydarzeń Artystycznych w Oliwskim Ratuszu Kultury: https://www.ratuszkultury.pl/pliki/ORK_regulamin_wydarzen_artystycznych.pdf

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.