• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Runforrest na Songwriter Festival Sopot

W każdy poniedziałek czerwca i lipca o godz. 20.30 w #ParknaGoyki w Sopocie odbędą się koncerty artystów i artystek sceny alternatywnej. Songwriter Festival Sopot powstał z inicjatywy Home Gig Podjazd i jest dofinansowany ze środków Miasta Sopotu.

wrz 29

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
gru 8

piątek

Gdańsk,
bilety 70 zł
Pierwszy cykl koncertów w 2022 roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że i tym razem będzie podobnie. Goyki 3 Art Inkubator zaprasza do wspólnego słuchania na leżakach pod drzewami!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


W 2023 roku wystąpią:
5.06 Kowalonek Kępiński
12.06 Patryk Pietrzak
19.06 Seeme
26.06 Grzegorz Nawrocki
03.07 Follow Rivers
10.07 Callum Spencer
17.07 Runforrest
24.07 Roman Wroblewski Trio
31.07 Gaba Kulka

Więcej informacji: www.swfs.pl

Runforrest
To projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra czy Lor. Od 2018 roku nieprzerwanie tworzy, a jego styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy muzyki singer-songwriter, alternatywnego rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wśród najważniejszych występów na koncie artysty można wymienić chociażby: Męskie Granie w Krakowie, OFF Festival Katowice, koncert w Tauron Arena Kraków.

Wydane dotychczas trzy EP zaprowadziły Runforresta na niezliczoną ilość koncertów i festiwali, gdzie wraz z Kopim, młodym producentem muzyki elektronicznej, zachwycał wiele publiczności. Niezależnie od miejsca i czasu, piosenki Runforresta porywają swoją emocjonalnością i osobistym charakterem publikę i krytyków, w tym Piotra Stelmacha z Radia 357, który określił Runforresta mianem jednego z najciekawszych debiutów polskiej sceny muzycznej. Pod koniec 2022 roku ukazał się jego pierwszy polski singiel Zimna woda, który jest zapowiedzią nadchodzącego pełnowymiarowego albumu, zaplanowanego na 2023 rok.

 

Opinie

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna , spotkanie
  wrz 1-30
  g. 18:00
  Gdańsk, Kolonia
  Czarny Pokój