stat
Impreza już się odbyła

Roztańczona Akademia

Najbliższe spotkanie to idealna okazja do poznania klasycznych tańców, ale również podstawowych kroków baletowych oraz tańca współczesnego. Na uczestników czeka kolejne zadanie konkursowe, w którym do wygrania jest wycieczka do Legolandu®. Widzimy się w sobotę 1 września!

Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się w sobotę 1 września, dzieci zdobędą teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu podstawowych kroków tanecznych, wezmą udział w zajęciach rytmiki oraz odwiedzą stanowisko zdrowego kręgosłupa! Doskonała zabawa odbędzie się przy dźwiękach ulubionych utworów!

Zapraszamy w godz. 13.00 - 18.00 do Galerii Morena.

Bajkowy konkurs Akademii Moreny

Na uczestników cyklu czeka wyjątkowy konkurs. W specjalnym Dzienniczku dzieci zbierają pieczątki za obecność na każdym ze spotkań, co premiowane jest punktami. Podczas każdego spotkania na najmłodszych będzie także czekało zadanie konkursowe, za którego wykonanie również przyznawane będą punkty. Uczestnik, który po 9 spotkaniach będzie miał najwięcej punktów, zdobędzie atrakcyjną nagrodę - wycieczkę do Legolandu®!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • jazz , pop , warsztaty , kiermasz
    lip 16-25
    g. 10:00 - 22:00
    Sopot, Skwer Kuracyjny
    Pasja & Tradycja