stat
Impreza już się odbyła

Różowy koncert wsparcia Craig&Citas - Pinktober

Zapraszamy o 20:00 na różowy koncert, duetu Craig&Citas, który wniesie muzyczną energię w środowy wieczór. Październik już od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. W tym szczególnym okresie staramy się uświadamiać kobiety, jak ważne jest samobadanie, a także wspieramy organizacje non-profit, które działają na tym polu.

w każdy czwartek (do 23.09), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 20-21

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 229 zł
Odpalamy sprzedaż różowych burgerów: od środy do końca października wymień bułkę w burgerze na różową, a my z każdego sprzedanego różowego burgera 5 zł przekażemy na gdańską Fundacja OmeaLife!

blues - koncerty w Trójmieście


dtwicecustom przygotuje różowy projekt i naniesie rysunek na Hard Rockową koszulkę. Całą kwotę ze sprzedaży przekażemy Fundacja OmeaLife!

Na koncercie pojawią się przedstawicielki Fundacja OmeaLife, więc śmiało będziecie mogły z nimi osobiście porozmawiać. Fundacja w tym roku potrzebuje wsparcia bardziej niż kiedykolwiek.

Rezerwacje stolików: +48 58 535 77 04
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , pop , warsztaty , kiermasz
  lip 16-25
  g. 10:00 - 22:00
  Sopot, Skwer Kuracyjny
  Pasja & Tradycja
 • muzyka na żywo
  lip 24
  sobota, g. 19:00 - 22:00
  Sopot, Sofitel Grand Sopot
  Grand Music