• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Różowa Plaża

Pierwsza tegoroczna Różowa Plaża organizowana przez Fundację OmeaLife odbędzie się 06.07 w Gdańsku Jelitkowie (wejście nr 72).

Różowa Plaża to autorski event fundacji, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, dbałość o dietę, regularne badanie piersi oraz ochronę skóry przed promieniami UV. Całe wydarzenie utrzymane jest w wakacyjnym, niezobowiązującym plażowym klimacie.

W tym roku w strefie fitness królować będzie zumba i ćwiczenia oddechowe. Możecie liczyć na konsultacje u cenionych specjalistów z zakresu chirurgii piersi, onkologii, fizjoterapii, dietetyki, kosmetologii oraz trenerów personalnych. Relaks na leżakach uprzyjemnią owoce, woda mineralna, kosmetyki do opalania z wysokim filtrem oraz drobne upominki. Przygotowana będzie również specjalna strefa atrakcji dla dzieci.

Oto wyjątkowe grono ekspertów z całego kraju, które będzie do Waszej dyspozycji w Gdańsku:

Chirurdzy specjalizujący się w chirurgii piersi:
Dr Przemysław Jasnowski
Dr Daniel Maliszewski

Onkolodzy kliniczni/Radioterapeuci:
Dr Elżbieta Senkus-Konefka
Dr Joanna Kufel-Grabowska
Dr Daria Świniuch
Dr Renata Szoszkiewicz
Dr Adam Lizak

Dietetyk:
Magdalena Maciejewska-Cebulak

Fizjoterapeuci:
Katarzyna Zubrewicz oraz Anna Woźniak-Marciniak

Trenerzy personalni oraz kosmetolog z PrimaLife:
Nikodem Kotewicz, Maciej Patok, Renata Domańska

Wszystkie osoby zaangażowane w projekt działają charytatywnie. Druga Różowa Plaża zaplanowana jest na 24 sierpnia w Gdyni.

Patronat naukowy: Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej oraz Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych.

Przeczytaj także

Opinie