stat
Impreza już się odbyła

RozRuch na Długich Ogrodach

Piknik zorganizowali mieszkańców dzielnicy. W programie m.in.: gra miejska, warsztaty ogródkowe, a także koncerty lokalnych zespołów i jam session. Zabierz ze sobą coś pysznego na piknik i koc do leniuchowania na trawie.

Piknik realizowany jest w ramach projektu ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ. Pielęgnujemy pamięć o wydarzeniach, które dały podwaliny wolnej Polsce i powracamy do idei solidarności przez małe "s", która poprzez współdziałanie ludzi, wzajemne zaufanie i wyjście poza własne potrzeby dla budowania dobra wspólnego była najważniejszą wartością Sierpnia '80. W tym roku świętujemy razem na Biskupiej Górce i w Piaskowni, Długich Ogrodach, Stogach, Oruni, Siedlcach i u Sąsiadów Stoczni, obok ECS, wokół dawnej Stoczni Gdańskiej. Budowanie mebli ogrodowych, które będą służyć wspólnocie sąsiedzkiej, powołanie do życia teatru Stocznia i jego pierwsza premiera, zainicjowanie Banku Czasu, pikniki rodzinne, wspólne pieczenie ciast, akcje sportowe, warsztaty, zwiedzanie z przewodnikami - to tylko niektóre z inicjatyw w ramach tegorocznego projektu ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ.
Projekt trwa już od 5 lat.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.