stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rowerem po Zaspie. Wyjątkowy spacer z Lokalnym Przewodnikiem

Daj się zabrać w podróż szlakiem 22 lat malowania na Zaspie. Od malarstwa akademickiego do graffiti, od minimalizmu do symbolizmu, od abstrakcjonizmu do realizmu, od Chin po Urugwaj - zaprasza Jarek Orłowski, Lokalny Przewodnik po Zaspie. Podczas spaceru uczestnicy i uczestniczki zobaczą wszystkie 59 murali, jakie znajdują się w kolekcji.

wrz 23

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą niedzielę (do 26.09), godz. 13:00 - 14:30

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
- Spacer potrwa do 3 godzin. Spokojnym tempem przejedziemy około 10 km. Zatrzymamy się przy każdym muralu. Na trasie znajdą się wielkoformatowe dzieła z roku 1997, które powstały na 1000-lecie Miasta Gdańska, te malowane przez adeptów Gdańskiej Szkoły Muralu oraz artystów z całego świata, którzy przyjeżdżali na Festiwal Malarstwa Monumentalnego Monumental Art - dodaje przewodnik.

Obowiązują zapisy, ze względu na bezpieczeństwo, liczba uczestników ograniczona.

Start: 11 sierpnia, niedziela godz. 13.00. Klub Plama GAK, ul. Pilotów 11

Regularne spacery z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 17:30 i w sobotę o godz. 13.00. www.ikm.gda.pl/lokalniprzewodnicy.

Partnerzy w dzielnicach: Plama GAK, Stowarzyszenie Biskupia Górka, Opowiadacze Historii Dolnego Miasta w Gdańsku, Od Wyzwolenia do Wolności, Stacja Orunia GAK, Stowarzyszenie Wspólnota Gdańska, Wyspa Skarbów GAK

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza Trójmiasto, ibedeker.pl, Poznaj Świat, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura Dostępna.

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy: jarek.orlowski@ikm.gda.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • projekcje filmowe , spotkanie , warsztaty , spacer
    sie 1-31.10

    Gdynia
    Kultura + Senior