stat
Wydarzenie już się odbyło

Rośliny a powietrze

Rośliny produkują tlen i oczyszczają powietrze. Jednak nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Czy postawiona na parapecie paprotka, jest w stanie pomóc nam lepiej żyć? Czemu tak ważne jest, by otaczało nas jak najwięcej roślin?

wrz 21-23

wtorek - czwartek, godz. 11:00

Gdynia,
Wstęp wolny
paź 18

poniedziałek, godz. 11:00

bilety 15 zł
Kup bilet
Choć to głównie liście kojarzą nam się z oczyszczaniem powietrza, to nie tylko one mają dobroczynny wpływ na nie. Jak zazielenić swoje życie i wspomagać rośliny w tym procesie? Podczas spotkania porozmawiamy o tych i innych aspektach roślin w naszych domach, jak i poza nimi.

Prowadzenie: Sebastian Kulis
www.roslinneporady.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach nowego cyklu w UrbanCafe - EcoMiasto.
EcoMiasto to wydarzenia skierowane do osób zainteresowanych bardziej ekologicznym życiem w mieście. Jak zadbać o siebie, swoich bliskich oraz miasto, w którym mieszkasz? Jak żyć zdrowiej? Jak ograniczyć produkcję śmieci? Co zrobić, żeby lepiej nam się oddychało? Jak żyć less waste? Jak dbać o przyrodę i zwierzęta mieście? Co sami możemy zrobić, aby poprawić jakość powietrza, którym oddychamy? Tymi tematami będziemy się zajmować w ramach nowego cyklu w UrbanCafe - EcoMiasto. Prelegentami cyklu EcoMiasto są osoby, którym zależy na proekologicznym życiu w mieście. Realizują proekologiczne przedsięwzięcia zarówno te w skali macro, jak i micro o dużym oddziaływaniu na otaczające nas środowisko.

Koordynatorka UrbanCafe: Alicja Wiczling, urbanlab@lis.gdynia.pl

Spotkanie organizowane w projekcie Adaptacja Koncepcji Urban Lab w Gdyni w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.