stat
Impreza odwołana

Rosalie

Po dwóch latach od premiery Flashback Rosalie wraca z nową płytą! Zapraszamy na jej premierowy koncert w ramach nowego cyklu Crane Live.

lip 11

niedziela, godz. 18:00 - 22:00

bilety 109-249 zł
Kup bilet
lis 20-21

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 229 zł
Niestety z przyczyn niezależnych od organizatorów musimy odwołać zaplanowany na 7-go listopada koncert premierowy - Rosalie. Po zwrot środków za zakupione bilety zgłaszajcie się za pośrednictwem formularza: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Rosalie
Piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma dwa wydawnictwa - Enuff EP i album Flashback (Alkopoligamia.com), a także wspólne nagrania m.in. z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy duetem Catz 'N Dogz. W 2018 nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W 2020, nakładem DEF JAM Recordings Poland ukaże się jej kolejny album i to w większości nowe nagrania usłyszmy podczas wiosennej trasy koncertowej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły już 16 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, poniżej 16-tego roku życia mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
    maj 14
    piątek, g. 20:00
    Gdańsk, Kolonia
    Duy Gebord