• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rosalie. Akustycznie

Rosalie. - piosenkarka i autorka tekstów, której styl - balansujący między mainstreamem a undergroundem - bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B, z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Przed i po koncercie zapraszamy do teatralnego baru.

Album roku 2020 według kapituły przyznającej Fryderyki, to tylko jeden z dowodów na sukces płyty "IDeal" Rosalie. Materiał wydany w trudnym okresie, na samym początku pandemii, długo czekał na zapre-zentowanie publice. Po dwóch intensywnych letnich sezonach i dosłownie kilku koncertach klubo-wych, Rosalie. wraca na wyjątkowe występy, które kończą cykl performensów z repertuarem z ostatniego albumu.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


SO IDEAL Tour to limitowane koncerty, które odbędą się w szczególnych przestrzeniach. Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami. Dotychczasowy skład koncertowy (Adam Świerczyński - bass, Tymek Krajniak - perkusja, Tomek Sołtys -klawisze) uzupełni gitarzysta Kacper Budziszewski, a występ przyjmie kształt nieskrępowanej aranżacyjnie live session.

Rosalie. ma na swoim koncie ma m.in. wydanie - Enuff EP i albumu Flashback oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi, Królem czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu 2020, nakładem DEF JAM Recordings Poland ukazał się jej kolejny album "IDeal". Rok później krążek został wyróżniony nagrodą Fryderyka w kategorii Album Roku Soul, R&B, Gospel.

DRZWI: 19:30
START: 20:00

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.